Ligoniu tik dauges :)


Ligoniu tik dauges :slight_smile:

Tautvi gal dar viena turi ??? Nekaltas

kur gauti tokiu lipduku?

NeBlia tik po kelis issidalinom, nebent greit turesiu, kai zmona nulups Juokiasi Bet as jai beisbolke jau paruoses apramint situ klausimu Taip Cha cha

a nebijot klijuot prie auto? juk baudos yra uz klaidinancius zenklus Apakęs

Rimask - turi atsizadeti visa ko, kas zukles procese yra nelegalu ir neetiska ir tik tada galesi “pasizenklinti” Taip Nors jei reikia “ligonio” ir to pakaks, kad taptum geresniu - prasom Mirkt Apkabinimas

Kiek kartu buvo sustabde, tai tik jumora sukele pareigunams. Geras zenklas. Gerai

Zenklas nera klaidinantis. Pats asmeniskai suderinau su Zmoniu su negalia draugija. Pirmininke sake (cituoju): “Kad jei zmogus nesveikas, tai jam gal ir gali uzkliuti… Naudokit, viskas OK.”

To Laucys: dar turiu. Jei esi brakanieras - net neskambink Mirkt

o su policija suderintas? Šypsena man per tehnikine liepe nusilupt lipdukas su vokisku zenklu “vaikas viduje” Baisus

To Alviskas: uz tai, kad nelietuviskas, man nuo busiko liepe nusilupt vokiska “rukyti mesos gaminiai” nors as tokius ir vezioju, tipo nelietuviskas negali buti, o toks grazus buvo su mesytes nuotrauka Liūdnas Liūdnas

KasNors : cia tau vaidenasi ar kas , kad matai vien brakonierius ir kitus blogiecius ??? Kas nelegalu jau seniai perzegnota, o va neetisku vaizdeliu zuklej tikrai pasitaiko Girtas Girtas Tūsas Juokiasi ir as ju tikrai neissizadesiu Mirkt

Rimaik - matau vien geriecius Šypsena Ir tave nuostabu tarp visu nuostabiausiu Apkabinimas

Kad as pats nuostabiausias jau seniai zinau Mirkt Laimingas

rimask- tai juk siųliau tau atvažiuot pas mane į darbą ir pasiimti, aš jų turiu, telefono Nr. profaile, kame bėdos??? Matyt noro nelabai yr …

viena dar toki lipduka turiu zapasui Cha cha

technikine praeita be prisikabinejimu Gerai

Toks lipdukas puikuojasi ir ant mano BMW 528. Šypsena