Lietuviai sauletoje Ispanijoje ...

as buvau gironoj,nelabai toli nuo barcelonos Liežuvis Liežuvis Cha cha Labas Labas Labas Labas…kas keisciausia,pries isvaziuojant visi tik ir sake kad ten piiilna lietuviu,nu bent jau kur as buvau,tai ne taip jau ir daug Nekaltas,palyginus su alicante,ir aplamai ispanijos apacia… Taip Nekaltas Nekaltas Nekaltasnu o ko susidomejai? Drovus Juokiasi Juokiasi Liežuvis Kietas

cia kaip pataikai,vieni draugiski,kiti- ne Liūdnastaip jau yra Taip Liežuvis Liežuvis

zitok kaip yra sakoma : - “Visokiu yra ,visokiu reikia”… Šypsena o Girona , zinau ir net labai gerai Mirkt)))

o ka ten toj gironoj veikei kad taip gerai zinai??? Liežuvis Mirkt Mirkt

160 km į viršų nuo Madrido - Aranda de Duero. Sėdžiu prie kompo LabasLietuvių dar neteko sutikti. Ir nieks angliškai nešneka, tai teko mokintis ispaniškai PiktasLinkėjimai visiems, sėdintiems ispanijoj Taurė

As tai Lietuvoj sedziu, jei ka Labas

as taip pat dar lietuvelej,bet gal iseis atvaryt i ispanija Taip Liežuvis Labas

na as taip manau Juokiasi

O as taip nemanau … Mirkt

manau…nemanau… Juokiasi Juokiasi Juokiasikoks skirtumas… Laimingas Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis Liežuvis Cha cha Cha cha Girtas Girtas Kietas:

geriau papasakok Rococo Liežuvis,kas gero ispanijoj? Taip Mirkt Cha cha Laimingas

Nuosirdziausia padeka uz linkejimus ir jums drebiami tokie patys adgal nuo Barcelonos Lietuviu Mirkt

Tu mane su kaskuotai painioji … Mirkt

oi sorry nicus sumaisiau Drovus Drovus Drovus Drovus Drovusdabar susigaudziau… Drovus Taip Taip

Beje, ne tokia ir saulėta ta Ispanija dabar- -5 šalčio Ne

koks ten db oras, tai nzn, bet kai vasara pabuvau, tai buvo laaaabai karsta… Geronoj kepem…barcelonoj taip pat…bet baisiai grazu visur…o sangrija Girtas ech…noreciau vel ten…

Mes su vyru esame uzsidege ideja kraustytis i Ispanija, traukia Valencia, gal kas nors randates toje pakranteje? Gal kas kokios informacijos galetu suteikti, kiek ten realiai kainuoja namai su dideliu kiemu? nes internete, zinoma, tau bando ikisti some crazy deal… bet bunant ten, juk gali matyti daugiau options… gracias Šypsena

Turėtų kokia 150 - 200 štukyčių eurų kainuot. Vėliau pažiūrėsiu tiksliau

dekui Šypsena o jei tikrai tiek, kiek sakai, butu Gerai

Tai visai faina ten pas jumi Valencijoje , nes Barcelonos pakranteje be 350 tukst. € su daug zemes nera ko ir jieskoti …