Lietuviai sauletoje Ispanijoje ...

As medinius namus surinkineju.WwWwW o pats kuo vertiesi? Šypsena

Aš žaidžiu rankinį lygoje Division de honor B

Maximanas - gal gali daugiau info duoti apie savo darbeli , na saita gal koki turite ar kaskatai panasaus?Norisi paziureti kaip tie namukai atrodo , kartais ne is Lietuvos jus juos gabenates?

Noreciau gauti informacijos apie Lietuvius dirbancius ir gyvenancius Ispanijoje … Gal yra kokiu susikurusiu bendruomeniu , gal kas zinote kur renkasi Lietuvaiciai per sventes ir seip didesnes progas susitikimams , linksmai laiko praleidimas ir t.t. Esu is Barcelonos …

bent jau klaida pavadinime istaisyk…kazkaip rezia aki…

Elados bernas turbut tai parashe Juokiasi

… ???

tai kad klaidos kai ir nematau… kabinejates prie zmogaus… siaip tokiu dalyku nzn…bet as ir labai noreciau ten nuvykti, mano svajoniu salis ji Taip… sekmes ieskant informacijos Gėlė

tikrai lietuviu ispanijoj daaaaug Laimingas bet panasu kad niekas nesedi prie kompu Liūdnas as neseniai ispanijoj buvau… Gerai Gerai Geraiman ji visada buvo ir bus ziauriai grazi salis su begaaalo linksmais ir fainais zmogiukais Laimingas Laimingas Laimingas Cha cha Cha cha Cha cha Juokiasi Juokiasi Juokiasi Flirtas Flirtas Flirtasp.s.oooo bachuriukai tai isvis liux Flirtas Flirtas Flirtas Drovus Drovus Drovus

Na tikrai panasu , jog musu tautieciai nelabai megsta internetines pramogas , bei bendravima internetu Ne … ?!!

Gyvenu netoli Almerijos .Ka noretum suzinoti.Gal ka ir galesiu patarti. Labas

Grazi salis butu , jeigu nebutu lietuviu, niekur dar nesu girdejes, kad kur taip lietuviai vienas kita reketuotu, moteri i viesnamius kistu ir pan , nesakau, kad kitur taip nera , bet ten ypatingai.

o kur mes esam graziai pasizymeje?is lt daugiausia(nevisi!) banditai ir dar visokie panasus Taipisvaziuoja…o todel dauguma uzsienieciu nekaip apie mus ir galvoja Taip Taip Taip Liūdnas Žliumbia bet gal kada ir bus kitaip… Nežinau Nežinau Nežinau bet kad ir kaip bebutu Cha cha Apkabinimas Cha cha Juokiasi Laimingas Mirkt Šypsena Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas

gerai mastai… Gėlė

aciu uz gelyte maruxai Drovus Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Gal kas zinote lietuviu Ispanijoje forumo adresa? Dekinga is anksto! Tūsas____________________________________________________ savokampas.nuxit.net/

as ir ten gyvenau,sangria geriau,galima sakyti net ne dirbau,ten malonumai vien buvo…bent jau kur as buvau,lietuviu buvo nedaug,ir aciu dievuleliau Šypsena

Jai nepaspapti , kur gyvenai , jog Lietuviu nedaug buvo? Mirkt

man taip pat idomu kur gyvenai kad lietuviu mazai buvo? Kietas laaaabai pasiilgau ispanijos… Cha cha Girtas Laimingas Flirtas Drovus…sauletu dienu…linksmu sokiu… Girtas Girtas Flirtas Flirtas Drovus Tūsas Tūsas Tūsas…ech… Liūdnas…aplamai visko pasiilgau Taip Liežuvis Liežuvis Liežuvis

*Kleopatra* - kokiam mieste esi buvusi… ??? Šypsena