Lietuviai <b>Norvegijoje</b>

Tos duonos atvezimas kainuoja 1 kilometras 3 NOK.
Vezam is Bisleto.
Va ir pasiskaiciuok.

Keptos duonos verks dabar Laimingas

Keptos duonos verks dabar Laimingas

Nu jo.
Tada mes ir kepta duona prekiausim… Labas

Kvankt?

iki musu 600 km Juokiasi

pigiau tada iki Lietuvos paciam nuskrist ir nusipirkt Cha cha

tikrai jau ValioJuokiasi

arba kieno nors paprasyt toki special siuntinuka Šypsena duonyte i maisiuka, i folija ar i dar kazka ir atsiusti Mirkt

Nekenciu norvegijos policijos, virsijau greiti 9km/h ir atejo 1600 NOK saskaita, butu mano auto su lt numeriais tai simtas metu, bet cia bendradarbio norvego, reikes sumoketi. Gal teko girdeti ar yra kokia nors galimybe sumazinti bauda kaip tarkim pirma karta prasizengus?

Nu mano draugas irgi virsijo 10 km, tai sake 2000 NOK prizas. Kita karta priekaba tempe, 700 kg per daug svere priekaba, tai uz kiekviena kg po 10 NOK prizas. Auto irgi norvego, bet kai ji mentai sutabde su priekaba, tai jis savo duomenis, beveik tikslius pasake Šypsena, sako ateis tau i LT saskaita. Tiek

Uzuojauta, nes jei nevezei gimdancios moters i ligonine, tai faktiskai niekaip nesumazinsi baudos. As pati jau kelis kartus esu susimokejus, o pirmasis “krikstas” atsiejo 3900 NOK Idėja Ka darysi, reikia nustot lakstyti jauciu Liežuvis

geriau nevirsyti greicio ypac tokioj Norvegijoj. Jie labai laikosi istatymu–juk ne LT. Siaip as susidariau ispudi, kad norvegai labai pasitikintys. Uzsisakiau knygas is Norvegijos, jau seniai atsiunte bet dar vis pinigu neatsieme is mano banko. Pries jiems issiunciant man knygas, pasiskambinau ir norejau susimoketi. Gerokai nustebe pasake, kad saskaita ateis kartu su siuntiniu, tada ir susimokesiu. Cia tai geras! Jie turbut galvoja, kad jei jie laikosi istatymu, tai visi ju laikosi. Deja, deja…Kazin kaip jie suranda tuos kurie nesusimoka?

zodziu kaip supratau reikes moketi, be to nusove kaip tik per mano 25m. gimtadieni. Aciu jiem !

Jei nepanorai uzsimoket uz knygas su kortele jas uzsisakant, tai gausi knygas kartu su saskaita. Susimokesi per nettbanka arba paste. O susirast jie susiranda. Rekomenduoju susimoket laiku, nes priesingu atveju net nepajusi kai gausi saskaita su padidejusia suma.

As siuliausi sumoketi per telefona su kortele, bet jie pasake, kad susimokesiu kai gausiu knygas. Kai gavau su knygom saskaita-iskarto issiunciau jiems ceki. Bet kaip jie susiranda skolininkus, neisivaizduoju. As, pvz., gyvenu visai kitame zemyne, kaip jie mane butu rade, jei sugalvociau nemoketi–niekaip nesuprantu.Aisku, yra geras zenklas taip pasitiketi klientais.

Gal kas tiksliai zinote kaip skaiciuojasi atostoginiai pinigai?

Perzvelk si saita: http://www.arbeidstilsynet.no/c26976/faktaside/vis.html?tid=28190

Na sorry, as nezinau kas yra daroma su skolininkais kurie gyvena kitose salyse. Tie kurie gyvena Norvegijoje ir nesusimoka uz paslaugas gauna perspejima, o nesulaukus apmokejimo po tam tikro laikotarpio duomenys apie nemokius klientus perduodami i skolu isieskojimo firmas. Tada nesumoketa suma dideja "sviesos greiciu". O kas liecia pasitikejima tai gal ir butu galima pasakyt, kad norvegai yra naiviai patiklus.