Lietuviai <b>Norvegijoje</b>

Norvegija yra nepaprasto grozio salis, vaikams tikrai nebus nuobodu, nes pakelese stovi karves ir groja skuduciais. Taip pat gali pamatyti trolius, kurie ziuri i turistus savo didelemis akimis ir sypsosi.

O dabar pasidalinsiu savo isgyvenimais: Be be beVau!UžsispyręsApakęsValio

Na stai ir pasidalinau.

sormland rašė:
Sveiki,
Na, iki vasaros dar toli, bet as tokia is anksto labai planuojanti. Gyvenu Svedijoj, vasara galvojom su seima i Norvegija pavaziuoti savaitelei, su palapine. Gamta ir vaizdai ispudingi, bet pradejau galvoti, ar su vaikais (8 ir 5 metu) gerai vaziuoti, ar ne nuobodu, ar pakeliuose yra kokiu atrakciju vaikams? Kas esat keliave su vaikais gal galit pasidalint isgyvenimais!Labas

[/quote]

Sveiki Norvegai-Lietuviai Labas

Yra ziauriai didelis noras pabegti is Lt metams ar dvejiems iuzsieni padirbeti. Ir labiausiai vilioja Norvegija, pradziai del savo ispudingos gamtos.
Norejau pasiteirauti ko galima tiketis: koks vidutinis atlyginimas, pragyvenimo salygos, islaidos per menesi 1asmeniui.
Vaziuotume dviese, as ir mano Flirtas, abu baige VGTU statyba, abu gerai snekame anglu, tiek snekamaja tiek technine. Deja norvegu nebumbum. Mane domintu darbas statybose (ilga laika dirbau ir dirbu su stogais, viskas nuo A iki Z), mergina projektavime.
Taigi, ko galima tiketis (na zinote kad nesusidaryti per dideliu iliuziju) ir ka reiktu zinoti pries ruosiantis persikelti i nordus?

Sveiki,
gal yra norgeje lietuviu dirbanciu dirbanciu ventiliaciniu sistemu gamyboje ar montavime?

jus i kaima ar i miesta norit vaziuot?

O cia ar uzsuka lieyvaiciai gyvenantys Bergene…arba salia jo…Cha cha

noretum JuokiasiJuokiasiJuokiasi

noreciau…Drovus

Taip, tikrai yra montavime

sveiki Šypsena esu studente ir laaabai noriu vaziuoti vasarai i norvegija padirbeti. gal jus zinote, kaip isvazioti, kokios agenturos lietuvoje siuncia, ar kitokiu budu kaip galima norvej issidarbinti. zemes ukio nenoriu, noriu i viezbucius, bet net nezinau nuo ko pradeti paieskas. padekit Šypsena aciu Šypsena

Nemanau, kad kas nors is Lietuvos agenturu idarbina viesbuciuose Nekaltas

O as manau, kad idarbina Kleomis. WWW.KLEOMIS.LT

Bet dabar ne apie tai…

Juoda lietuviska duona Osle!

http://www.renele.com/index.php?id=246&lang=LT

p.s. Telenorui 50% nuolaida Labas

nemanau Ne
isbandyta. bent jau ne aptarnavimo sektoriuje jie specializuojasi. daug draugu pasiimta i nor, bet ne per juos…

Laimingas Gerai Gal viskas, laikui begant, nuo duonos peraugs i kokia mini LT prekiu parduotuve Žvaigždė

Nu nezinau, man tai visai nieko pasirode

http://skelbimas.lt/skelbimai/ReplyForm.php?skyrius=Darbas&AutoID=7013
0092147131123004

Tik moka zymiai maziau nei as Šypsena

http://www.renele.com/index.php?id=248&lang=LT&PHPSESSID=116751e6325a4
f93831d3296a30f36bd

sorry… kiek maciau - naujas skelbimas ten ju. gal dabar situacija pasikeitus, nes savo laiku, kai man puse savo kaimo gyventoju reikejo i no, pas save permesti - teko daug agenturu, ir kt. variantu isbandyti - tai butent jie nieko negalejo pasiulyti.

Norvegijoje - tai jau kaip ekskliuzyvinis produktas Šypsena todel ir kaina atitinkama.

As kartas nuo karto nusiperku importuotos vokiskos duonos (plastikiniame ipakavime) - vieni konservantai, chemija… galiojimo laikas beveik neribotas… bet nors is tolo (vaizdo) LT duona primena… Šypsena

He he, tokois “panasios is tolo i lietuviska” yra ir svediskos, bet nezinau, man tas skonis tai visai ne prie sirdies, tik skrandyje rugstis sukelia Ufff

Kol nera konkurentu, kaina gali buti ne tik Vau! , bet ir Vau!Vau!Vau!

Visi mes viska suprantam, duonos niekas nepirks, nesvarbu kiek ji kainuos, ar 30, ar 60 NOK. Nutarem istirti rinka. Dabar duona Osle yra, taciau tie kurie ansciau verke, kai nebuvo, dabar verks, kad brangu…

reikia kaina normalia uzsidet… o kiek atvezimas tos duonos kainuoja??