Lietuva Svedijoje bus stipriausios sudeties?

Lietuva Svedijoje bus stipriausios sudeties?

Na, norejau paklausti jusu vieno klausimo: pasibaigus NBA sezonui visi kalbejo, kad Ilgauskas gali gryzti i rinktine. Taciau aiskaus atsakymo negirdejom iki siol… Gal kas zinot, i kuria puse vyksta jo apsisprendimas? Ar zais Ilgas rinktinej, ar ne? Beje, kaip bus su Saboniu? Nors tas iki cempionato dar kokius tris kartus savo nuomone pakeis… Ne

Pats atsakiai juk i savo pacio pateikta klausyma…Cha chatad nebera net ko bepridurti…o y kuria puse vyksta jo apsisprendimas tai manau zino tik jis vienas…Nekaltas

jei ilgauskas varys tai ir sabas busTaip

Juokas ima kai spaudoj paskaitai apie Ilgauską,kad jo niekaip negali pagauti.Jasikevičius su juo Štatuose golfa ganialina ir negali prisiskambinti netgi jam.Mano galva tai daroma specialiai,kad kitos komandos galvotu jog jie abu nežais.Bent jau aš taip mastau.Cha cha

karoce,

Ilgas yra lopas,sabas ji snekina zaisti uz lietuva,gi garbe losti lietuvos rinktineje, o tas bel nx negaliu kazko lauzosi,
Sabas tai maladec, zmogus jau amziuj, bet va kaip nori lost,matosi kad jis zino savo galimybes,negali jis but pirmu centru rinktinej, bet gerbiu as ji.
O Ilgas tai eina nx su tuo tempimu, daro geda visai lituviu tautai Liūdnas

Isakei mano nuomoneCha cha

na cia faktas,
oi ten klubas neleidzia,trauma gaus da, o ble kai papulsim i olimpijada tai veliau ble nores zaist !

Jeigu čia rimtai jis gumą tempia, tai yra didelis lažakas, jam čia turbūt nuo genetiškai modifikuoto maisto smegenų raukšlės išsilygino Cha cha

pririjo tu amerikonisku hamburgerio is smegenys tasorofavo !

Ko jus varot ant ilgo ? Mastykit ar jo noras zaisti europos cempionate labai daug reiskia pries G.Gundo 11 limonu mokamu jam per metus. Juk ilgo kojos vos ne porcelianines uzzoks koks kambala ant kojos ir po ilgo neilgos karjeros. Per didele rizika nors aisku noretusi ji pamatyti rinktinej, bet yra kaip yra…

Paskaitykit čia ir atsipalaiduokit: http://www.eurobasket.lt/naujiena.php?id=2127

Kas čia per veiksmas "tasorofavo" ??? Cha cha

Vis delto manau visi noretu, kad Ilgas zaistu rionktinej… Be jo tikrai bus sunku papult tarp prizininku ir patekt i olimpiada… Tuo labiau, jei dar ir Sabas nelos. Ka, tada koks E. Zukauskas vel pagrindiniu centru bus??? Juokinga. O gal ir beviltiska…

Sabi ir Ilgausko nebus, įsitikinęs 99%. Teks pasikliaut Eurelijum ir broliais dvyniais. Tikiuosi nebus taip blogai kaip galvoju.

Nelabai jais ten pasikliaus. Žukauskas amŽinai debiliškai prasižengia(turbūt rankos per ilgos), o dvyniai nei aukšti, nei talento turi. Tikėkimes, kad troicai kris, o tai vėl latviai užmėtis.

Cha chaCha chaCha cha
Gerai

Dvynių ūgis- vieno 210,kito 212.Kaip centrui tikrai pakanka,nors jie gali žaisti ir PF vietoje,turi pakankamai gerą metimą.O talento taipat užtenka,tik patirties trūksta,jiems gi gar po 21.Tačiau aišku jie taip nepakais Ilgo ir Sabo

210-ūgis centrui gal ir nieko, bet prieš kitus centrus sunkiai pakovosi su tokiu ūgiu.

man tai gaila SABO, nori zaisti, bet jo ta samzius, butu jaunestin tai pirma sbegtu i aikste