Lentos tvorai


Lentos tvorai

Planuose darytis pamatėlius tvorai ir po biški pradedu dairytis lentų tvorai. Pats principas norimos tvoros kaip foto (foto aišku iš intero) - vizijoj mūryti stulpai ir horizontalios lentos. Troba medinė, tad ir tvoros metalinės nenorim. Bet medinių lentų irgi nebenorim Cha cha Ieškau info apie WPC ar kaip ten jas, kur iš medžio dulkių ir plastiko kompozitas. Gal kas darėtės, gal kas daugiau pasidomėję esat? Nes info internete negausiai. Galbūt vienas esminių klausimų - kokio ilgio būna kompozitinių lentų? Nes pasimūrysim stulpus kas 2,5m ir pasirodys kad max lentų ilgis 1,8m Pavargęs

horizontalios lentos ant tvoros atrodo Gerai - kaip kiauliu gardas. Mano kaimyne kaime uzaugus, kazkaip issikalbejom su kuo jai asocijuojasi horizontali tvora ir ranka nebekilo tvora daryti horizontaliomis lentomis Cha cha

Ne apie skonį tema Labas

nuo ko visi lietuviai slepiasi statydami tvoras?

prasideda… Cha cha as pvz nenoriu matyti savo urodu kaimynu. noriu ne nuo ju pasislept, bet juos paslept is savo matymo lauko Kietas

Jėzus Gerai

Jėzus GeraiObetnugitačiau, grįžtant prie temos… Nekaltas

Siaip tai pas mano tevus stovi medine tvora, lentos vertikalios, ir stovi turbut daugiau nei 15 metu, kaip uoga. nei papuvus nei ka. Ir gal tik karta buvo atsviezinta spalva. o siaip tveriantis nuo kaimynu, pasiskaityk istatymus, kad paskui griaut nereiketu, nes yra ne tik aukscio apribojimas bet ir skyletumas

Lenta lentai nelygi. Mano medinei (kaimiskai) tvorai jau 10 metu. Aisku dar stovi, bet jau papuvus. Nzn kiek trauks, aisku tik viena, maks 5 metai dar ir teks perdaryti. Stulpai is skaldytu plytu. Pvc… ar kitokia ilgaamziskesne medziaga aisku nuostabu, klausimas tik kiek ji atsistos, ar galesi tokia suma investuoti. Jei taip, tai laimi vien del to kad tokia tvora igam ir tau nebereiks prie jos sugryzt.

kad tos kompozitines atrodo tik terasai buna, viena puse grazi, kita nelabai, ilgis lygtais 2,4m max.

Terasai ir 3,6m ilgio esu kažkada radęs Taip bet va su tvorom kolkas tamsus miškas Ne

bicfurniture.lv/lt/23-twinson-sistemosPats nusivyles maumedziu ir deciau panasu dalyka ir terasai ir gal tvorai jei visai uzsidengt reiketu

Kodel nusivylei maumedziu ?

nes spalva keicia, yra papuvimu, trukineja, suka lentas. Nors cia po 7 metu toks rezultatas, bet tiek reisles medis ir laiko. Kompozitas manau ilgiau tarnaus ir nebus problemu