Lengvoji atletika mane uzknisa!!!!!

Lengvoji atletika mane uzknisa!!!

Mane uzkisa lengvoji atletika gel mano sesers nes ji labai gerai sportuoja i toli nusoka 5m50cm ir kiti treneriai mano kad ir as tai sugebu daryti.
As tai sugebu daryti nusoku i toli toliau uz visa savo klase bet treneliai sako kad as ziople bet as jiems sakai kad mono sesuo eina 4metus i atletika bet ji vistiek ant manes puksta.
As uztad sugebu zymei geriau zaisti kerpsyni.

Patarkit ka man daryti?ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

Ka sakei? Nesupratau…Pavargęs

sake kad kai shoko i toli susilauze koja ir treneriai sako kad ji ziople,ir dar sesuo ja pyyzdavuoja.krc negalim nieko tau padet mergyt.

Nuzhudyk sawo sese! Taip pamatysi pades!

Mesk sporta ir mylek seseri!

Juokiasi

shokinek per griovius jei taip gerai i toli shoki,ir jei viena diena ikrisi i ji ,tada reiskia toks likimas buvo ir nieko cia i gera pakeist sitos situacijos nebutum galejus …

Kokie cia visi nuosirdus…Nekaltas

Nu viskas aišku. Tu pavydi sesei, nes ji geriau sportuoja, atčiau to nepripažysti ir verti kaltę ant lengvosios atletikos. Išgelbės vienas iš dviejų - arba neužsiiminėk lengvaja atletika arba sulaužyk sesei koja. Bet jei jau tu tokia nelaimėlė tai sesė parolimpinėse iškovos auksą, o tu ir liksi be nieko JuokiasiJuokiasiJuokiasi

suolis i toli be kojos?neblogaj butu…

as lankau ir lengvaja atletika, ir krepsini. tai gal ir tu taip pabandyk. bet gerai apsvarstyk, ar turesi tiek jegu? o gal pasirink viena kuri… pagaliau pradek pozytiviai ziuret i lengvaja atletika ir pradek NORET, nes kitu atveju pasakyk “ate” ir nebesikankinkNekaltas

<p>kaip galima lankyt dvi shakas tuo pat matu, nebent treniruotes skirtingom dienom vyktu.
Siaip manau kad sportines ir menines veiklos derinys po kasdienio mokslo ar darbu labai neblogai yra =]</p>