Lempu tamsinimas?


Lempu tamsinimas?

laku uzputei ir zjbs

Kaip cia su tom lempu tamsinimu kokia technologija? kokie minusai? kaip mentai reguoja?kaip su TA? nes ant guolio mano originaliai buvo tamsintos bande prisiknist…

Juodais dazais dazo Gerai

reik pagazuot,triuba dar nikeliuota

reguoja tik TA varant

originaliai tamsintas TA turi praleist Mirkt

esu kregzdei galines lempas laku nuputes, priekinius posukius, px, svarbu vienodai padaryt abi. matytis viskas matosi, tiek nakti, tiek diena, TA nesikabina. alfai irgi galines lempas ir posukius sparnuose patamsinom. px nx Blogai Geraibet man tokiu ciudu nereikia. nuo to krutesnis vistiek nebusiu

negrazios lempos troikiu sedanu Blogai

o nuo ko gali tapt krutesnis?man keleta pavizdziu jei galima,nes pagalvojau kad gerai butu uzkrutet

Cia kiekvieno skonio reikalas krutuma gali rodyt kur nors kitur Šypsena turi fotke gal kaip ten gavosi tau tas lakavimas?

geriausia lakuot is polivizatoriaus, tolygiai gaunas Gerai

Ant sito bmw man tik ratu reiktu kitos spalvos bent jau su poliruota palange…

Jei TA nesikabina, bet draudimasgali jei kas į Ignoruoju jobteltų.

lakavau priekines bulkai kazkada Cha cha galines originalios hella tamsintos buvo, tik nuspirkau iskart mentai prisikniso, kad mol negalima ir taskas Cha cha

orangen jei originaliai, ne is balionelio, neprisikabins, manes nepraleido del priekiniu posukiu, o i galines parodziau sako sitos originaliai tamsintos Gerai

nu foto tai kažin ar originaliai. Aišku golfam 2, 3 hella tai nieko nesakau, svarbu atšvaistai dar būtų.

Pas mane ant mk3 irgi bande sako nx tamsinai lempas sakau ble originaliai nieko netamsinau nusisypsojo ir isedo i masina uzsileido musika ant viso garso ir i angara ivaziavo Cha cha Cha cha ble komikas kaskoks Juokiasi

pasmane nera atsvaitu Nekaltas

Drakoniukas>pm? Nekaltas