Ledeka


Ledeka

Vakar sezon open, o po 3 valandu jau Niam niam Cha cha

galetum koki prYstYzini restorana atsidaryt Gerai

jovalas kažkoks Veee

Robka, o kodel tu visad dedi i skyreli ‘kulinarinis sedevras’? Cha chaKad cia ‘pa derevenski’ kepta rybka su cybuliom, ir tiek. Cha cha

Nakciau, man ‘pa derevenski’ kepta rybka su cybuliom yra kulinarinis sedevras Taip JuokiasiNe na kita tema maistas ivairios, o cia mano - kad nepasimestu, kazkaip vienoj vietoj kas mano Labasarnepx? NekaltasKode jovalas iskepti gabaliukai, poto uzpilta kad vpitalis ir nebutu persausa padazu su svogunais Niam niam

Visiskai px, as tik paklausiau. Mirkt Cha cha

be to, kad jovalas, tai dar ir fotkyta su sportbačiu… Juokiasi

Taip LG Mobilusis… o reikejo buvo butinai su Canon Nicon Olympus xujimpus… Nekaltas JuokiasiNakciau “kulinarinis sedevras” as temos pavadinime kaip mano patiekalas suprantu, paprosce biski Taip

Kas vienam jovalas,kitam šedevras…laimes ,meiles ir taikos.

biskiu uzpisdavo cia vaiksciot per galiorkas, ir mislyjau, a *velniop*a tu ce delioji. Cha chanu ok, nori, kad tavo butu adielnai- vsio poniatno. Cha cha Cha cha

suversta tiesiai iš petelnios bet kaip į lėkštę, pamakaluota ketčiupo ir jau vadinasi šedevras? Veee Dar galėjai fufaikę ir kaliošus šalia padėt prie visos savo estetikos Cha cha

Uzpyle keciupo, kad lydeka nebutu sausa Juokiasi Žliumbia Juokiasi

estetai ir botanikai Tūsas - as nekaltas kad temos pavadinimas toks Labas mano yra mano, o i kiti galit det beleka is interneto - ja vsio skazal i pakazal Taip suversta, ketcupas, lydeka… kas kam nepatinka rasykit, fizdavokit - gal lengviau pasidarys Juokiasi ir duskit is pavydo Ufff

Bobikai galvoji kazkas pavydi to jovalo? Nieks neraso, apie pati patiekala, o apie jo pateikima ir aprasyma, kai buni pas kazka sveciuose iskart matos, viskas grazu tvarkinga Cha cha

čia buvo iš jo serijos svečiuose prie konteinerio Cha chaanakart buvo tepalo bačka

Dar yra skirtumas su kuo fotkint. Dar dedami fotkes pridekit visokiu efektu kaip paskui i fotke negalima ziuret, juodai baltu, gelsvu ir panasiai.Normali fotke, man atrodo skaniai.

“Sedevras” Juokiasi

tai pats paprasciausias ir skaniausias lydekos paruosimo budas Gerai tik cibuliu per mazai, reik 1x1 ir keciupas nebutinas Mirkt