ledas


ledas

parsisiunciau 3m tokios led juosteles, ir blokeli 12V 1A uzsisakiau, dar laukiu, bet kaip suprantu man galingesnio reikia. Gal patartumet buten kokio, nes pagal kinieciu aprasa nesusigaudau, 12 V, o Amperu kiek 2 ar 3, ir watu 36 ar kiek, nes kitur neraso kiek ten w is viso. ne elektrikas as Cha cha

P=UI

36W/12V=3A

dėkui Šypsenao su 2A silpniau švies trečdaliu?

nesvies is vis

išbandžiau su 2A blokeliu- šviečia

Ar ilgai sviete?

tik išbandžiau pusei minutės Nekaltas

svies ilgai ir nuobodziai su tuo 2a, tik jeigu desi 3a bus ryskiau

va va, o man ryskumo ir reikia virtuvej Taip

kinietis atrase kad 2A užtenka , ir 3 A būtų irgi ok Nekaltastai man su 3a ta juosta labiau švies ir nesudegs, kaip kad su 2A silpniau švies?

tas tavo 2A blokelis gali ilgai negyventi… p.s. jei tu turi 2 saldainius, o as is taves prasau 3, jei neduosi - gausi i nosi… Juokiasi cia irgi ta pati fizika… Cha cha

ne tokia fizika naudoji Cha cha turi maksimos maiseli, idedi 2 silikatines plytas, islaikytu ir 3, bet jeigu idesi 4 maiselis suplys Juokiasi va tokia fizika bus ir su led draiveriu Juokiasi Juokiasi Juokiasi

nu jo, jei taip tai visi 220v prietaisai seniai turėjo sudegt, genijai didieji.

Ar jau reikia kineskopini telika keist? Pradejo veidus žaliai rodyt. Kai per nakti pabuna isjungtas,tai vel atsigauna kokiom dviem savaitem, bet dabar vel zaliai rodo Nekaltas. Ar gal pigiai taisymas butu, ar neverta. Dar nesinori ismest Philipso (made in france) devintos klases su integruotu basavyku. Sode pravercia gerai, vagys neisnes jei kartais vogtu,nes nepakels Juokiasi. Ar vistik griebt ledini ir atiduot vagim? Cha cha

Atsigavo kineskopinis Juokiasi, jau savaite kaip idealiai rodo… kas buvo, net nenutuokiu Nekaltas