LCD monitorius iki 1300,17"

Deja nieko apie ji negaliu pasakyt nes nesu jo mates gyvai.
Bet del spalvu tai svarbiausias faktorius geroms spalvoms yra geras shviesumas, su 300cd/m^2 geru spalvu neina ishgaut. O va su 800cd/m^2 ir daugiau, jau skaitosi CRT pakaitalai. Nors nesu linkes peikti ar liaupsinti shio modelio nes nesu gyvai jo mates, tad vien ish specifikaciju ka nors pasakot nenorechiau Šypsena

o pagal ką atskirti,jog technocentre ir bms’e toks pats kainuojantis 1500 ir 2000,yra geresnis,kaip jūs minit, už 2000lt,OK???

tai ne toks pat,reik ziuret sviesuma,kontrasta,velinima ir panasiai, siaip atpigo,kur buvo pries metus 25ms, dabar tiek pat kainuoja 16 ms,bet as tur but palauksiu kol atpigs 12ms, Šypsena ,crt pas mane dar nesenas 17 coliu.Be to tiems po 2000 kiek ziuriu vis ko nors truksta,arba velina per smarkiai arba kampas per mazas,arba sviesumo truksta … ,manau po 1-2 metu bus galima idealu nusipirkt uz 1500 - 1200, na lyginant pagal dabartinius standartus

tai tu 10metų palauk.už centus paimsiJuokiasiCha cha

neblogai,bet nelausiu daug,reikia imti,gal gali realiai ką rekomenduoti???Nekaltas

OK???Nekaltas

Benq FP767 Ver2 - 1402 Lt ( http://www.avilura.lt )

pirk HANSOL pati naudoju metus,kainavo 1300 Lt.dabar gal pigiau.LabasLabasLabas

geras nick’asGerai
man žaidimams,kad gerai tiktų,OK???Šypsena

O kaip LG Flatron 1730B ? Kaina- netoli 1300. Žiūrėjau žiūrėjau ir pagalvojau kad šitas kaip ir nieko- ar verta pirkti? Šią savaitę esu susiplanavęs LCD būtinai nusipirkt.

ka ten ziureti Megapolyje LCD, jei visi per sakotuvus dirba su vienoda reziuliucija, tiek 15", tiek 17"…

na ta kaip tas LG?