LCD monitorius iki 1300,17"

Puikiausiai zinau, 17" LCD turiu darbe, taip pat skaitau ne tik ,Bites" skiedaliojimus.

Speju sedi prie kokio MAGO ar Hansol,pasedetum prie Sony ar Solaris paskutiniu modeliu kuriu kainos virs 2000 lt. kitaip sneketum

Leiskite pranesti, kad tiek 17" LCD, tiek 18-19 " LCD turi
Resolution 1280x1024. Todel mazesniame vaizdas per smulkus, nepriklausomai nuo gamintojo!

vo butent pas mane sony X73 17" kainavo ~2100, …kai nueinu i kokias maximas paziuret kur kaip kas sako normalus 17" LCD kainuoja 1500 tai man ten tragiskas ju rodomas vaizdas ir spalvos, verkt norisi

Pilnai sutinku, geras 17" LCD nekainuoja 1300 Lt, kaip tikisi sios temos autorius.

nu prieš pusmetį,tai dabar gal kainuoja pigiai gerokai,ar ne,nesuprantu-gi turi kristi stipriai kainosNekaltas

ok,ieškau tada LCD už tuos jūsų 2000lt,bet tinkantį žaidimams būtinaiTaipGerai

Na turiu Solarism LM1740(260nits, 450:1, ABT, very light, 16ms, black) kuris kainuoja ~1550lt, bet pigiau nzn ar ka gero rasi…

Juolab, kad tai investicija ilgesniam laikui… Nusipirksi koki AOC, MAG ar proview ir sedesi besikeikdamas Cha cha

Na tuomet rekomenduochiau tokius variantus: Sony X73 (Sony yra Sony Šypsena, o jei rimtai tai gan neblogos kokybes monitorius, tik gal kiek masyvus) arba Solarism LM1745 ( http://www.litemax.com.tw/LM-1745.htm labai solidzhios ishvaizdos tvirtos metalines konstrukcijos)

o ash rekomenduociat 21’’ CRTCha cha. siaip pas mus sulioj lg kazhkokie. pasedi 15 min ir akis skauda. zhiauru. o jei lcd, tai tik sony. “It’s a SONY” anyway.

Kaip minimum dar 100 ieshkok ir bent MAG 17 LCD pirk modelis nesvarbu nes jie tik dizainu skirias.

as nesirinkau Šypsena nuvaziavau i BMS ir man ji rekomendavo pardavejas Šypsena ir tikrai patenkintas savo monitoriumi

GeraiGerai

BMS’e? Nu tai tada permokėjai kokius 150-200 lt… Ale šaukštai po pietų jau.
Fortake 1654.82 Lt

na mane domintu atsiliepimai apie
Benq FP767 Ver2 LCD 17" BlackSilver 12ms; max 600:1; 300cd/m^2; Viewing Angle:140/140; Built-in Power supplyr; Build-in speaker;Wall mounting
Tokia firma “Martis” Mirkt ji siulo už 1600, kokie atsiliepimai? Man tikrai ne žaidimams reikia, bet spalvų atvaizdavimas domintų. Jį man primygtinai siūlo pirkti už 1900 Šypsena Ponas VIP Vir2, pareikšk nuomonę(pageidauju objektyvios )

i subine susikisk ta savo fortaka kur is kaimo veza dalis savaite ;D

beja jei kam idomu man padare 200 lt nuolaida monitoriui Cha cha ( pazystamu turiu ) 1899 kainavo pirkau uz 1699. tai va Šypsena

koks skirtumas ar is kaimo ar is dziungliu veza, manau del 200 Lt. savaite mozna ir pakentet…Cha cha

as toki turiu nezinau man gerai ir filmas ir zaidimams uztenka o kas svarbiausia palyginus su senu crt prasedejus visa diena prie kompo akiu neskaudaGerai

eik tu,žinai,kur su savo tokiu pasiūlymu…Nekaltas…pas savo šūlės direktoriųJuokiasiCha cha

o kur ir kas tas fortakas??????Apakęs

tai pramušk ir man nuolaidąNiam niam
ApkabinimasAlusTaurėGerai