Lažybų guru?


Lažybų guru?

Tas draugas gal JV Nekaltas Šypsena

Donatas Urbonas:"…lažybų mastas yra milžiniškas…" Šypsena. kaip manote, kaip dažnai mes žiūrime paprasčiausią farsą? Aš kažkaip linkęs manyti, jei paaiškėtų tikrieji faktai, daugumai praeitų noras žiūrėti sportą per tv. Bet, kaip sakant, nežinai ir galvos neskauda Cha cha

facebook.com/haleslangai/posts/2207658569496499?comment_tr acking=%7B%22tn%22%3A%22O%22%7D komentaruose raso apie idomius kofus vakaryksciu Zalgirio rungtyniu

statyti, kad Kariniauskas neįmes 9 akių buvo elementarus ir logiškas pasirinkimas (pats kelis eurus užmečiau). Tiesiog totalas buvo užkeltas dėka sėkmingo starto Lietkabelyje. Bet Kariniauskas niekuomet nebuvo daug metantis žaidėjas, toj pačioj Rumunijoj turėjo panašų rodiklį (o čia Fiba ČL ir Prancūzijos aukščiausio diviziono klubas su padoria gynyba), bei vis labiau matėsi kad treneris Wilsoną pasirenka kaip labiau pirmą žaidėją, o ne Kariniauską. Spėčiau, kad tikrai ne vienas toks buvau ir, spėčiau, dėka to gavosi šis “kriminalas”. Šį sezoną vargu ar dar tiek duos Kariniauskui Lietkabelyje (bus 6,5-7,5 taškai), žinoma, jeigu jis liks ten.

I Graikija, siaip negalima murgdyt zmogaus kol tai neirodyta Šypsena

beje, aš šiandien kaip tik tarp bilietelių nešiau ir Kariniausko underį išsigrininti. Tai neleido “rezultatas nepatvirtintas”. Taip ir sėdi tie sunešti pinigai pas bukus. Savaitę prieš tai ir stačiau Kariniausko under - pralošė, niekam niekas nerūpėjo.

15min.lt/24sek/naujiena/europa/nepaluzo-i-lazybu-skandala- isiveles-v-kariniauskas-fantastiskai-startavo-graikijoje-874-1097026prasau, parode, kad gali pataikyt ne tik i lanka, kai draugeliai statymu nestato Šypsena