lazeriniai spausdintuvai

Tai va uztai EPSONAS ir Baisu Veee Liūdnas - galva nuo kartridzo atskirai.

Lengvas OT Kaip veikia lazeriniai spausdintuvai (printeriai): howstuffworks.com/laser-printer.htm Kaip veikia rašaliniai spausdintuvai (printeriai): computer.howstuffworks.com/inkjet-printer.htm

Jei nebutinas spalvotas spausdinimas as siulyciau pirk lazerini- neuzdziuna, maza kopijos svikaina, paprastas aptarnavimas ir lyginant su rasaliniais zymiai ilgesnis tarnavimo laikas. O nauja ar naudota pasirinksi priklauso nuo pinigines storumo. P.S TODAS ir KIT@S Gerai komentarai Taip

Pagal cia isvardintus ‘privalumus’ maniskis rasalinis yra: greiciau, pigiau, kokybiskiau MirktIr nera ten koks navorotnas… siais laikais Canon juodo rasalo kasetes uz 18Lt pakanka 300-400 lapu teksto… apie spalvota tiksliai nezinau, bet is kasetes iseina apie 20 nuotrauku A4 dydzio (cia jau brangu, minilabe pigiau ir kokybiskiau).

Buvau palikes… metams (spalvota kasete) Apakęs Neuzdziuvo… nereikia lievo rasalo naudoti NekaltasNesupratau, kodel atnesa. Taisyti? Bet galva kainuoja tiek, kiek pats spausdintuvas be rasalo kaseciu Juokiasi

A kokis cia printeris stebuklinis kad taip nedziusta ??? Apakęs Apakęs Apakęs Pavargęs Pavargęs PavargęsIr dar : koks rasalinis spausdina pigiau uz lazeri? Prasom tikslu modeli!!!

Manau jei spausdinsi maziau 1000 lapu per metus ir dar retkarciais norisi spalvotai, pirk tik rasalini. Nauja! Pvz Canon uz 250Lt (i kaina ieina rasalo kasetes, kurios atskirai kainuotu 65Lt). Viskas, su juoda kasete atspausdinsi 300-400 lapu, su spalvota- nezinau (labai retai naudoju). Tarkim, po 3 metu suges (man dar nesugedo)- nusipirksi kita, vel ‘pigiau grybo’… Dabar alternatyva- lazerinis. Dazai pigiau, bet pats jis velniskai brangus. pabandyk spausdintuvo kaina isdalinti lapams- gausi po puse lito (jei mazai spausdini). Turimo gero daikto niekas neparduoda… nemanau, kad naudotas geras pasirinkimas. Kas suges- remontas gali but brangiau, nei mokejai… arba naujas rasalinis.

Canon man neuzdziuvo. Velnias, turbut vel metai nieko spalvotai nespausdinau, reikia ziureti, gal uzdziuvo Cha cha O spausdinimo islaidos man: kasete 18Lt (firmine)- iseina 300-400 lapu teksto (tiksliai neskaiciuoju). Bet ne dazuose esme- dabar analogiskas printeris tekainuoja 250, nors kazkada mokejau ar ne 450. Nereikia pamirsti printerio kaina isdalinti lapams Mirkt

  1. nezinau kaip ir kodel tu cia dalinsi ta prinerio kaina lapams… Nebent pagal tokia sistema: tarkim gamintojo numatytas minimalus HP LJ 4 resursas be remono 10 000 psl o canon i250 1 000 psl… Taigi HP4 kaina / is 10 000 ir canon i250 kaina / is 1 000 2. neparasiai printerio markes. 3. kokio printerio ir kokios markes ORIGINALI !!! !!! !!! kasete kainuoja 18 Lt !!! ???

nu geras, musu priesh 5metus turetas hp deskjet ar ne 350 ne karto nebuvo uzhdzhiuves, netnezhinojau kad taip gali buti, nors irgi dazhnai likdavo tiesiog pamirshtas Cha chanet neysivaizduoju ka dabar pasirinkti. galbut vistik reik pasizhiureti tuos rashalinius, nes kaip matau, lazeriniam jokio poreikio kaip ir nera. reix nueit pas ka nors ir pasizhiureti kaip spausdina rashalinis Cha cha o tai tada dar pasakykit, kaip su tais multifunkciniais aparatais? kur buna skaneris, spausdintuvas ir berods kopijuoklis viename? kainos pasizhiurejau nelabai skiriasi nuo paprastu printeriu Apakęs

Nu o ka cia daug sakyt, jei skaneris, spausdintuvas ir kopijarka viename sudeta uz printerio kaina negi bus gerai? Cia tas pats kaip lygint stacionaria garso sistema turincia atskira stiprintuva, krosoveri, ekvalaizeri ir grotuva su nesiojama magnetola… Aisku jei tau viso to reikia o pinigu neuztenka atskiriem komponentam tai galima pirki

Ten yra integruoti į krūva du daiktai, spausdintuvas ir skaneris, o kopijavimas vyksta principu nuskanavo-atspausdino. Manau namams užtenka, nėra tai toks blogas daiktas. O kaina skiriasi, maždaug panaši į sudėtas spausdintuvo ir skanerio kainas (atitinkamo lygio). Pasirinkimas tau, bet jei dabar man reikėtų rinktis imčiau kaip tik multifunkcinį. Turiu atskirus (kai pirkau kitokių nebuvo) tai ir vietos daug reikia ir laidai papildomi, o rezultatas tas pats (teko nemažai turėti reikalų su HP multifunkciniais) Dėl rašalų uždžiūvimo. Naudoju HP DeskJet 930 jau gal kokie 4 metai, tokio atvejo nebuvo, nors kartais be darbo pastovi ne vieną mėnesį. Tai labiau pigiųjų Canon problema.

na, tai man atrodos mes apsistosim ties rashaliniais. man tie hp dar ir grazhus visai Cha chadabar dar mastau del tu multifunkciniu… na, itin didelio poreikio nera nei skaneriui, nei tam kopijuokliui, bet manau jei butu, tai atsirastu ir ka veikti su jais Cha cha beje, machiau kad tam pachiam pigiausiam skaneris 600*600dpi. na, nesigaudau ash tame, bet ar tai nera itin mazhai??? paskui kompe eina atpazhinti ka atspausdinai? Šypsena o visi kiti brangesni 2400*600, o per rbangus man Šypsena eina 2400*1200. kaip cia su jais yra? ir dar kiek zhiurejau, tuose multi skiriasi tik greitis lapu spausdinimo, o man nera skirtumo kaip greit spausdina, tai kaip ir nera reikalo pagal tai rinktis. ir man atrodo, kad namuose nereikia super skanerio, super spausdintuvo ir viso kito super. turi buti eiliniam useriui patenkinama kokybe, ilgai laikyti ir pigiai kainuoti Cha cha

Jei ką nuskanuosi, tą ir spausdini, tekstui pilnai užteks ir 300x300 dpi, nuotraukoms per akis 600x600, normaliai užtektų irgi apie 400. Daugiau dpi reikia, jei, sakysim nuskanuotą nuotrauką norėsi padidinti. Dar vienas dalykas. Kuo su daugiau dpi skanuosi, tuo, sakysim nuotrauka daugiau “svers” megabaitais Šypsena Maždaug 100 Lt brangesni 1315 ar 1210 yra su didesne raiška, nei 1110.

del uzdziuvusiu galvu, tai as kalbu is patirties…

ghm. aishku. tai vadinas pirxim ta pigiausia daugiafunkciny Cha chalabai achiu visiems Labas

nors gal vis delto rashaliny?.. vistik nebus itin tas skaneris naudojamas, o tada zhinoma nera kop uzh jy ir moketi Šypsenao tai kuo skiriasi tie rashaliniai? domina butent hp. ar yra realus skirtumas pirkti koky 3660 ar 610 [lyg ir tokie skaichiai] ?

Nuo jokio gamintojo neatkalbinesiu, bet pries perkant butiniausiai paziurek kiek kainuoja firmines rasalo kasetes. O su ‘nepriklausomais pildytojais’ nujauciu ir buna tos uzdziuvusios galvos. Nors kazka esu girdejes, kad labai seniai rasalai isties greitokai uzdziudavo. O gal cia nuo gamintojo priklauso? Del multifunkcionio- jei turetum skanerioka uz kokius 120, juo galima skanuot ir spausdint- tas pats iseina, tik tiek, kad vienai daliai sugedus nereikia ismesti ir kitos Nekaltas Kas liecia skanavomo rezoliucija, nesiruosiant vaizdo didinti pakanka 300dpi (nuotraukas joks minilabas didesne nespausdina, zurnalai naudoja 120-200dpi- juk pilnai pakanka)… tik va geriau butu bent 600 (jei yra du saiciai, ziureti mazesni), nes kas parasyta nevisad yra 100% tiesa (buna, didesnes rezoliucijos prastas skaneris skanuoja blogiau uz kokybiska mazesnes rezoliucijos). Kai eisi pas ka paziuret kaip graziai spausdina, nepatingekit uzstatyti auktos kokybes, nes draft visi jie spausdina nevykusiai- tiek kad greitai ir rasala taupo.

Del spausdinimo savikainos. HP spausdintuvai dar visai neseniai buvo pardavinejami su 42 ml talpos juodo rasalo kasetemis. Isspausdina 800 puslapiu. Vieno uzpildymo kaina, perkant rasala po 0.25 litro, ne daugiau 10 litu. Jei neklystu, savikaina gaunasi maziau cento puslapiui. Nurodykit panasia lazerinio savikainaa:

girdejau kad i naujas masina galima pilti 92 bendza - na truputuka patrukcioja ji bet uztat kokia ekonomija ! bendrai peameu pasiskaitykit kompiuterija artai komunikacija - te buvo gana grazus skaiciavimai asmeniskai turejau HP 6L , dabar turiu HP LJ 1300 - patenkintas nerealiai