Lazdynų greitosios pagalbos ligoninė

Nekaltas Ziurint kas ir kaip atveza po avarijos. Jei yra kartu artimieji- zinoma, iformina. Sunkiau, kai neturi nukentejusysis jokiu dokumentu ir artimuju nepavyksta iskviesti.
Na, jei gydytojas atsisake padet, tada jau kitas reikalas…
As VGPUL esu turejus tik su registratorem bedos, o gydytojai pasitaike Gerai. Yra buves atvejis, kai teko vezti viena zmogu, kuris neturejo reikiamu dokumentu, i priemima (ne i traumpunkta) ir tai sugebejau visus reikiamus tyrimus ir pagalba be jokiu Pinigai ismust.Cha cha Ir dar asmenines gydytojo koordinates gavau, jei butu pablogejimas, nes hospitalizuoti nebuvo butina. Ech… Matyt, teisybe zmones sako- blondinems lengviau gyvent!Mirkt Juokiasi Net ir ligoninej…

abejoju ar blondinems yra geriau, tiesiog kartais reikia pakovoti uz save, nes visi zinome, kad dabartine sistema kartais zmogui yra ydinga.

Na, tas ydingumas pasireiskia zmogaus nepatyrimu. 100% isitikinau savo kailiu. Dabar zinau is ko, kur ir kokia veido israiska reikalauti. Is tiesu VGPUL yra suaugusiu ligonine. Pagal bendra tvarka- asmenys iki 18m. turi buti gabenami i Santarus. Taciau nemanau, kad yra etiska ir profesionalu nesuteikti pagalbos nukentejusiam.Nekaltas Kita vertus- gydytojams uz papildomas neprivalomas, bet suteiktas paslaugas (kaip ir uz guldomus i stacionara ligonius- visi zinom, kad musu ligoninems nustatytos kvotos) yra labai paprastai nuimamos algos. Kas nori siais laikais rizikuoti savo subiniuku? Nekaltas

kas as ir sakau, myliu gydtojus, taciau nemyliu sveikatos apsaugos sistemos… o jei esi tos sistemos dalis, visuomet turi zaisti pagal jos taisykles.

arbha galima valdzia versti Cha cha

gali pradeti, laukiam.

as tik patarineju,

siaip as i antakalnio ligonine varau, pilnamete, taigi,
man ir taip gerai.

nepilnamete, kuriai truksta demesio. klaiku.

apie ka cia? as pilnamete Nekaltas

aj, cia gal apie ta dalyve nepilnamete scorpione,
kurios neprieme i ligonine Kietas
ironizuojat Šypsena

Šiaip aš pilnametė jeigu kas nors nesuprato, ir prieš porą metų kai vežiau sesę į ligoninę irgi buvau pilnametė… Juokiasi

ups…Drovus