Lazdynų greitosios pagalbos ligoninė

Nusiunte? Israse siuntima? Ir Tu ji turejai su savim? Nusiunte i traumpunkta? Ar konsultacijai?

Velgi reikia skirti 2 atvejus: traumatologo konsultacija ir butinoji traumatologine pagalba traumpunkte. Tai yra ne tas pats.

tu teisi, as appie tai zinau, tik tiek, kad pasakoju apie pamerktas i vaza bulves, nors ten zydi gvazdikai Laimingas

Nekaltas

prie ko cia bulves ir gvazdikai? Vau!

nesigilink, kas norejo, tas suprato, t.y. as.

Nu man buvo tokia situacija: sesuo žiauria prasikirto koją, t.y. mėsos išvirtusios, kraujai teka, paeiti negali. Na, nuvežėm kur arčiausia, į greitosios pagalbos ligoninę. Tai kai sužinojo, kad jai nėra 18 metų, pasakę niekuo negalim padėti. Važiuokit kur tik norit, ne mūsų problema… Tai paklausiau gal bent pirmąją med. pagalbą suteiktų, kol iki kitos ligoninės nuvešim, nes taip ir nukraujuoti galima, tai apsisuko ir nuėjo…

kur tevai jos buvo? sveikatos apsaugos ministro isakymas yra, kuriuo jie ir vadovavosi.

sveikatos ministras nelabai sveiko proto turbut

juk jei rimtai suzeistam zmogui reiktu padeti,tai negi siusi koki mirstanti i kita ligonine?

nors gal ten nieko labai sunkaus nebuvo, gal ta
koja galejo ir kitur pagydyti.
O vat idomu, jei nuvezi ir atsisako gydyti tokiu tikrai reikalingu atveju,
gal butu galima i teisma paduoti. Siaip iki kokio Europos zmogaus teisiu teismo net nusikasti?teise i gyvybe ir pan.
idomiai butu Nekaltas

tai nieks ir nereikalavo, kad jie ten siūtų tą koją, bet kad bent sutvarstytų, kad kraujai taip netekėtų, kol nuvežtume iki santariškių kad ten užsiūtų. Ten norėjosi bent jau pirmosios pagalbos, kol spėtume iki kitos ligoninės nuvežti, o ne pažiūrėjo, didžiausia žaizda išvirtusi, mėsos matosi, kraujai teka… Apsisuka ir nueina, sako ne mano problemos…

ziauru Pavargęs

ne nuotaikoje buvo Šypsena siaip musu miesto poliklinikoje kabo israsas prie kiekvienu duru, kad reikia tevu sutikimo, bet detaliau neprisimenu jo.

Pries pora metu vaikas susilauze ranka bezaisdamas, na ir aisku is kart nuveziau ji i Lazdynu traumatologini. Vietoj to, kad jie bent pirmaja pagalba suteiktu, pasake, kad vaikus reikia vezti i Santariskes.
Kur gi tos gydytoju priesaikos, a gal jau nebeduoda ju Nekaltas

hipokrato priesaika?? a, tokia yra… bet matt lazdynuose ji nebegalioja. Šypsena

Po apsilankymo ten, as taip ir supratau Nekaltas

kazkas su ta ligonine blogai Ne

viskas gerai, tik reikia ateiti su pilnomis kisenemis JuokiasiCha chaJuokiasiCha cha

Na, matyt, kad as esu vienintele patenkinta VGPUL.Cha cha Šypsena Man tai jusu papasakotose situacijose nelabai aisku, kaip jus taip is kart pas gydytoja be registraturos papuolat… Jei registraturoj pasako kur, kodel ir kaip Cha cha eiti, tai kodel blogi lieka gydytojai…Nekaltas

O kodel as kaip koks kvaisa galvoju, kad VGPUL yra ne tas pats, kas Lazdynu ligonine, as vis galvoju, kad cia kokia poliklinika, o VGPUL yra atskira respublika, ai, siandien nesveikas treciadienis.

Na na, dar pasakyk, kad atvezus zmogu po avarijos taip pat reikia registruotis Apakęs
Juk ligonines pavadinimas viska pasako Vilniaus universitetinegreitosios pagalbos ligonine. Tik va ten vietoj tu zodziu turetu buti kiti, pvz. greitosios nepagalbos
O kas liecia registratura, mano atveju, registratore pasiunte pas gydytoja, tik deja jis negalejo suteikti pagalbos.