Lašiša

Gal kaip tik kai vandens daugiau-daugiau ju bus. Siaip kiekviena vakara nuo 7 iki sutemos preleidziu prie upes. Zuvies pagaunu, bet vaizdu jokiu nbesimati, auksle kokia kartais issoka ir viskas.

Jo vanduo kaip pavasari.Plaukia zolynai , krumai visi apsemti.Vienu zodziu siemet su lasiais gali buti liudna

Nera jokio veiksmo,vakar buvau tai balzeris sedejo su dugnine visas piktas,almantas kelias donkes uzmetes irgi be kliovo ir as ilgai nebuvau nes vandens dvi dienas jau bilekiek net visos pievos iki misko uzsemtos,net aikstele po vandeniu va taip va Špyga

Kiek tu symet jau istsukes? Ar dar vilkijoj yra veiksmas?

Tai tu labiau i zemupi vaziuoji.

Jus gaudykit o ne ziurekit.Nes taip ir sezona praziuresit ant nulio.

Jo sestadieni ir as tavo vietose ju nemaciau, o pirmadieni jau savo vietose pamaciau sociai Šypsena

Juokdariai. Jei yra isejimai, tai reiskia ju yra, jei vanduo kaip dabar, aukstas ir nelabai kas matos ir nera isejimu, tai nereiskia ,kad ju ner.Su zuvim ir tuo vandeniu prastai gavos, tai gal nors lasisu bus.Buvau savo vietose pametyt, tai matos,kad net zmogaus koja nezengus, zuvies irgi ner.

Sekmadieni zemiau Vln apie 25km viena lydeka 2 kg, vienas salatinis smugis, lyg nugaru matesi, bet nesu tikras toli buvo, taciau ramumoje gauburiavo,o po keliu min visiskai ramus vanduo ir mailius lyg i sonus palakste tai galimai ir praejo pora kokiu nes esu mates kaip eina kokiu 100 tai vanduo verda ,o mazgiai toks jausmas net i kranta sokineja is isgascio Cha cha dar isejimas ant sroves buvo greiciausiai usoriaus kas nudziugino Šypsena o vat lasius neeme Mirkt Šypsena ir visiskai sutinku su balzer didziausia klaida daro kai pagal isejimus vertina ar yra ten lasiu nes isejimu nebuvimas neturi visai itakos zuvies buvimui/nebuvimui toje vietoje Mirkt

Liaudis apie lasius sprendzia pagal isejimus.O man tai tarkim dzin jie iseidineja ar ne as visviena zvejoju.Daznai buna kliovas ir be isejimu.
O kas liecia irankius ir ypac kota tai lasisu zuklei nelabai prideda rezultatyvumo.Tik zinoma su geresne technika biski maloniau zvejot.

Skirtumas tame, jog sis forumas tam ir sukurtas manau, kad diskutuoti apie tai.

Tai koks tau skirtumas yra tu lasiu ar ne, jeigu vistiek neturi kuom zvejotJuokiasi

Povilas, senasis pirkinys iskeliavo i kitas rankas Be be be, perejau i kita lygi Cha cha

Taktiškai pasigirta Gerai. O su senuoju pirkiniu neina žvejoti?

Ta video jau maciau Mirkt idomu ar lasisos kol kas tik zemupy buriuojasi? auksciau vilniaus gal kas meginote kokia ten situacija? pracekinciau ir pats, tik deja dar naujasis mano pirkinys neatkeliavo Mirkt

Pavaryk kelis puslapius atgal, balzer ikeles filmuota medziaga.

Kur irodymai? Foto, filmuota medziaga? Šypsena))

tik muselininkai kol kas dar nepaėmė nei vienos, su spiningu jau ne viena išvelėta.

nejau nieks nesugavot savaitgali lasisos , kad tylit? Cha chaDD

Jokios eilės ten nėra. Bet geriau nevaziuok. Ir taip kelias nuo kalniuko ismaltas.