Lašiša jūroje su spiningu

jei nesunku, parasyk kaip pats rengiesi.

Uz ka silciau?

as neoprenu atsisakiu jau senokai. gal 4 ar net 5 metai bus.
vienintelis teisingas apsirengimas butu:
ploni drenazinai termo rubai (atitrauke prakaita nuo kuno), storesni drenaziniai rubai, storos fleece kelnes, kvepuojancios (membranines) bridkelnes.

Ne

Taigi aiškiai žmogus parašė, kad turi paprastas ir neoprenines…

TaipGerai

Nekaltas

kaip rusai sako" otkuda tokije dengi"
na nors panasiai aisku , kaip apsirengti iki bridkelniu silciau.
Kiek panasiai kainuoja normalios kvepuojancios brydkelnes?
o dar plius bataiNekaltas

Jei turi neoprenus,tai patarciau tiktai juos,ir beabejo ne ant pliku leskuCha cha

to MB600
tai sakai tau vejazuves ir nuo kranto spinigujant kimba Juokiasi
nu sekmes tau taip zvejojant Šypsena

jeigu nori nebraidyti ir pasigauti vejazuviu , geriausias variantas nuo palangos tilto. bet tada tik su pludine ant pirktiniu kreveciu. paspinigauti ant tilto nepavyks nes visada pilna meskeriu. Tik nuo sventossios molo galima su spiningu ten maziau zmoniu, kartais isvis nera Taip, o kibti kimba Taip
daugiausia esu pajames 27 stukas per zvejoba Valio

neminek toje temoje pludinesPiktas

O kodel gi ne? Prie mano akiu buvo pagautos kelios vejazuves zvejojant nuo kranto,taipat ir lasisa.

na bet kokiu atveju , kolegos kurie bus isibride jus apgaudys Taip

Del to nesiginciuju,zinoma,bet imanoma ir su lakierkem atejus nuo kranto pagautCha cha,daug kas priklauso nuo irankiu.

Atsitiktinumu visur pasitaiko Taip

Na nepasakyciau,kad atsitiktin umas,svarbiausiai laiku atsirasti prie juros.

Na dėl valčių tai kažkurioj temoj jau buvo diskutuota, turi būti C klasės, registruota, o vienas iš ekipažo turi turėti laivavedžio teises, prieš išplaukiant pirmą kartą reik dar pas pasieniečius užsiregistruot.

del valties kategorijos, registracijos (viskas yra) ir pasienieciu tai zinau, o va del teisiu tai pravalas Liūdnas…istikruju nafik man ju reikia jei as tik gal koki karta plauksiu tenLiūdnas
del irangos tai nesigincysiu, pradzioj ir su lazdynu gali bandyt gaudyt, bet kaip “kably” pagauni tai jami gea daikta Šypsena(cia man su valtim taip buvo) ŠypsenaŠypsena

o nori pasakyt, kad laiku atsirast prie juros tai nera atsitiktinumas? Šypsena

kas mane pazysta tas neleis sumeluoti.
Nu nesigincysiu as cia su tavim. esu su museline vejazuviu pagaves. Tingejau bristi, gaudziau nuo kranto anksti ryte. veliau jos atsitrauke, bet spinigu buvo galima pasiekti.

Vat ir neleidziu tau meluotNe - nemoki tu su museline zvejot,todel ir tusaisi pakrantem,kad nejuokint zmogu,o jei pasiseke uzdrocint kokia viena,tai tik atsitiktinumas.

Šypsena nebegeri tai ir stogas tau vaziuoja TaipApsvaigęs, tarpkitko kada man safo firmines adzikos atvesi?