Lašiša jūroje su spiningu

tai gal tu koks akrobatas ekvilibristas?
Nekaltas

šiaip geras varijantas būtųNekaltas

mačiau per Discovery- užsimauni tokias bridkelnes šiltas- užsidedi lastus ir sėdiesi į specialų tokį pripučiamą fotelį…ir nusimakaluoji iki reikiamos vietos Drovus

šiaip tai neblogai tas varijantas atrodė Taip anglonai tokiu būdu kiek pamenu upėtakius kažkokiose balose gaudė Pavargęs

blia kai juroj srove pagautu ta tavo foteli tai fyzdintum su anuo i svedija ir jokie lastai i kranta parsimakaluot nepadetu. as su nyroku ir tai viena syk vos krantan isplaukiau jau maniau pas svedus nunes mane…

o iki kada (kurio men.) gaudot tas lasisas? Ir aplamai pvz. vasara ar gaudot kas is valties juroj ir ka pagaunat apart plekniuku, ziobriu ir karsiu?

turbūt iki kol sušyla priekrantės vandenysMirkt (gegužė)

Nu blyn ir prikėlėt temą, net nervuotis pradėjau…

nu Šypsena man irgi s…as uzvire, bet tik sitai zuklei manau reikia rimtesniu irankiu, o jei planuoji koki viena rozuka pamegint tai ar verta tiek saibu moket uz irangaNeLiūdnas. O del valciu juroje esu girdejes kad reikia turet kazkoki pazymejima (nu tipo teises), gal kas turit tikslesnes info?

Na dėl valčių tai kažkurioj temoj jau buvo diskutuota, turi būti C klasės, registruota, o vienas iš ekipažo turi turėti laivavedžio teises, prieš išplaukiant pirmą kartą reik dar pas pasieniečius užsiregistruot.
Na o žuklei nuo kranto labai didelių investicijų pradžiai nereik: kotas užmetimas iki 40-60gr, kuo ilgesnis tuo geriau, na ritė (patikima) aišku ne 1000-2000 klasės, na dar keletas blizgių ir aišku bridkelnės… Na o po to jei užsikabini, tai kaip ir visur, apetitas bevalgant kyla… Mano vienas pažystamas gaudo su 2,70m spinu ir vargo nemato, taip kad , pabandymui galima išsiverst ir su turima įranga…

as irgiNustebęs butu neblogai su kokiu bandziusiu ir sugavusiu susimatyt prie juros pametyt ant lasisu kai vejas nurimsNekaltas

nebandes as sitos atrakcijos niekad ir irangos tinkamos nera bet tikrai noretusi Taip someday… Žvaigždė

kur tu ten bandysi tave arba srove nunes arba vejas nupus Be be be

Net faina pasidare, o kokiu veikeju pas mus ant Lietuvos yra. Lipa juroje ant akmenu, trina juos.
As va galvoju, kad vejazuves galima nuo kranto su sportbaciais gaudyti, net nelipant i jura. Net ir per labai audringa jura, jei spinas meta (iki 100m.) 30-35 g. pailga blizge, i vandeni net lipti nematau prasmes. Svarbu permesti pirma bangu luzimo zona, o dar geriau antra.
gal yra kas kitaip mano? Mirkt

as tai kitaip manau.
manau kad brist, o ypac kai smarkiai banguoja yra tiesiog butina.
nes jurines zukles visa esme ir yra tame, kad brendi i salta juros vandeni, sali kiausus ir tave bangos apipila.
o jei nebrisi tai ir prasmes zvejot nera juroj, tas pats kaip kokiam zvyro karjere gaunasi.
Cha cha

Pritariu salati, tol kol bangos nepripils pilnų britkelnių ir nepajusi tikro jūrinės žūklės žavesio…Juokiasi
O jei rimtai, tai vieta vietai nelygu, bet pvz. pernai pervalkoj sėkliai buvo Baisus nutolę, net įsibridus su surfu antrajį permest jokių šansų nebuvo, o metant neįsibridus iš kart už pirmo ir viskas…

nematau tikslo tokioje vietoje zvejoti (gaudyti lasisas)

Prasau parasyti kokias brydkelnes geriau apsimauti, neoprenus ar paprastas ir ka po jomis is savo patirties, arba kokia nuoruoda, ku galetu paskaityti.aciu

tokias kokias turi Nekaltas

cia ir problema, kad turiu ir tas ir tas, bet su kuriomis geriau ir silciau bus mano kau kau

Jei važiuoji vien žvejoti tai vienas dalykas, o kai atostogauji, tai nejaugi lakstysi po visą pajūrį…Nekaltas

Vienareikšmiškai su neoprenu žymiai šilčiau…