Laparoskopija moterims

Laparoskopija moterims

Griztu po laparoskopines operacijos, sakau, gal kam pravers ispudziai. Juolab taip graziai mane islydejote Gėlės

Tema gal ne vyrams, labiau moterims, kurioms gal kada irgi prireiks tokios proceduros. Operacija to net nevadinciau, nes labai greit atsigauni, ir maziau kaip po savaites jautiesi sveika.

Zodziu, man apziurinejo kiausides ir dar kiek kitokius organus per tris skylutes, pradurtas pilve. Padaro bendra narkoze - gal del to ir atrodo baisoka is pradziu. Bet kai atsibundi, tai nelabai ir skauda. Kelias valandas padrybsai, pasnaudi, o tos pacios dienos vakara - priklausomai nuo jegu - gali jau sliauziot. As tai atsikeliau, nes buvau skaiciusi, kad kuo greiciau prisiverti judet, tuo geriau gyja. Po keturiu dienu isleido namo, dar po kokiu triju jau norejau su draugais Alus Cha cha

Koks proceduros tikslas? Nustatyti diagnoze visokiu moterisku negalavimu, be to, per tas skylutes, nedarant dideliu pjuviu, galima pasalint nedideles cistas ir nedidelius endometriozes zidinius. Mano procedura buvo susijusi su negalejimu pastoti, todel dar padare nedidele operacija, kurios efekto labai labai tikiuosi…

Tai va, reziume - ne visos intervenvijos i organizma yra tokios baisios kaip is pradziu atrodo.

Linkiu, kad viskas susitvarkytu ir galetum tureti vaikiuka Gėlės

Sveikinu uz pasiryzima tokiai procedurai GėlėsGėlėsGėlės Visokeriopai linkiu kad ji atu iseitu tik i nauda. Sekmes ŠypsenaLiežuvis

Acu Šypsena Bo nezinojau, ar ryztis sitai procedurai Šypsena Vieni sako taip, kiti kitaip, vieni reikia, kiti - nereikia… Gal galetum ishsamiau apie tai privaciai? Šypsena

Gėlės

Gėlės tau už tai, kad viską ištvėrei ne tik dėl savęs, bet ir dėl būsimo vaikelio.

Gėlės Gėlės Gėlės sveikinu iveikus shi sunkumeli. Linkiu kuo greitesnio randeliu sugijimo ir dzhiaugsmo gyvenime Šypsena Šypsena Šypsena .
Galvojau kaip tau sekasi…

Aciu, kad parasei savo ispudzius. Man tas labai i tema. Jei gali, parasyk, kur darei ir kiek kainavo. Labai busiu dekinga. Gali rasyti i privata. Linkiu kuo greiciau atstatyti jegas Gėlės!

Ru Gėlės Gėlės Gėlės

Jau rasiau anksciau, pries tavo operacija, kad mano mamai dare laparoskopine operacija, tik ne moterisku organu, o auksciau - tulzies pusle shalino. Operacija daroma buvo apie pietus. Jau vakare ji pati atsikele i tualeta. O kita diena vaiksciojo, prausesi, galva plovesi kriauklej, nors ir skaudejo pilva. Is ligonines isleido 4-ta diena. Ir praktiskai dar po poros dienu jau ir nebeskaudejo.

Dabar nuo mamos operacijos praejo du menesiai, tie centimetro ilgio keli randeliai matosi, jie uzgije puikiai, bet raudoni, laikui begant isbluks, bet, pasirodo, ne taip dar greitai. Taciau siaip ji jauciasi puikiai ir zada degintis prabangiame uzsienio kurorte (turejau omeny, kad tie randeliai tikrai groziui netrukdo).

Laikykis Ru ir sekmes pastojant! Šypsena

Dovana Tūsas Dovana

Taip

dvynukai…hmmm, kad kazkaip nelabai panasus Cha cha

dvynukai-jubiliukai