langu tamsinimas


langu tamsinimas

kaip tamsinti geriau ? gala 80-100% priekini pati 30-40% ar visus kokia 50% ? Nekaltas

bimmerfest.com/forums/attachment.php?attachmentid=150728&d= 1213912260kiek cia % uztamsinti niekas taip is akies nepasakys ? Cha cha

Cia jau grynai nuo taves priklauso, tas vadinamas 100 yra 98%, tai vakare tikrai nieko nesimato atgal vaziuojant, zinojau, kas vazinejo su visa masina iskyrus labavuha su tokiais, klaipedos rekordas sake pas ji tamsinimo buvo Cha cha, tai kai priprato p.x, man as meniskai tai nesamone taip uzmuryt langus.

nu uz grozi teks moket reguliariai Cha cha

skirtingai pamuryti langai labai jau graziai atrodo Cha cha Gerai

pas mane buvo visi iki vieno net ir priekinis 65% ir man geriausiai atrodo. Aišku finansai privedė prie pabaigos. Bet geriausias kompromisas ant vaizdo ir matomumo, man labai patiko, iš vidaus beveik jokio skirtumo Gerai

siulau ruberoida Labas

palaikau ruberoidine minti

ruberoidas Gerai

tamsink taip Mirkt auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=2193643

protingu minciu kaip visada bangoj sunkus atvejjis Cha cha

kokie klausimai tokios ir mintys Nekaltassavo nuomones neturi? nezinai ko nori? tamsini sau ar del kitu? nuvaziuoji i firma kuri tamsina ir klausi kaip geriau. ir parodys ir patars. tu man pasakyk kokiu atspalviu virtuve dazyt?

Andrew paprasyk raimuko anas tau su fotozopa visokiu varijantu pridarys Cha cha

Tadukas butu gerai Cha cha

man panašu kad neketini o tik svajoji tamsinti… isivaizduoju, atleki su bmw i stiklita ar kas ten tamsina ir rodai raimuko photoshopinta tintinima Juokiasi ir sakai - noriu taip, pat!!! idomu kaip reaguotu. nepyk Mirkt

kaip reaguotu? nupustu juodai langus ir sakytu myyyyyyyyyyyynk is cia

jei reikia kad ir is isores gerai atrodytu ir viduj butu naktis ruberoida galima i linoleuma pakeist… rastu ivairiausiu buna Skaitau

tamsink tik visus 50%. nedarykit caravanui gedos ir netamsinkit skirtingu tonu. atrodys baisiai.

Apex o del ko man pykti ? dar rytoj netamsinsiu,bet reik pasikeisti numeriu masinos pravaryt tech ir tada uztamsinti Mirkt man tik idomu ar gala daug,prieki mazai ar visus vienodai Šypsena cia ne kaip graziau,o kaip gal milicija maziau pyktu ant manes Šypsena