laisvai


laisvai

simpatiska panele reikia gero fotografo Šypsena

PANELE tai Gerai, o visa kita tai Blogai kodel “laisvai” ? … Nekaltas

ah vat kas tas ragenas Šypsena Valio

Rankos gražios. Liemenėlė keista, nesuprantu kas ten priedai apačioje.

kuo toliau - tuo prasčiau, sorry - tik asmeninė nuomonė.

o mane vis tiek jaudina, nieko negaliu sau padaryt. tik zmones vartojantys zodi “panele” man kelia nerima

Konotacija - kokį žodį siūlai ir kuo netinka panelė?

Ziurint i sia fotografija tampa aisku, kad reik dar padirbeti individualiai abiem - ir fotografui ir modeliui, kad kita karta susitikus padaryt geriau. Negalima su tokia veido israiska fotkintis glamurui. Kadruote irgi duoda suprasti, kad viskas dar ateityje…

a tiesa, ir man labai smalsu: kur čia LAISVUMAS?

Na taip. Studija gera, modelis irgi puikus. Bet darbo reik daugiau idet

kodel nieko nenaudoji suminkstint seseliam, kad ir /balta drobule/ istemptum

tai kad siena vertikali persikale nuo blico, butu pasvyrusi, butu ir nesimaciusi jos. martynukui: padirbeti ValioŠypsena

Grigai: pasitelk vaizduote ir kurybiskuma. “panele” sako prastu klubu ir piceriju lankytojai, “laisvalaikio” ir kitos makulaturos skaitytojai, tokie, kur megsta laida “labirintai” , nu pats supranti.

Konotacija, žinok aš esu girdėjęs vieną bomžą lietuviškai šnekant! Apakęs Įtariu, kad dabar mums visiems jau nebe lygis taip kalbėt? Nekaltasp.s. Sakykit “mergyčka”! Cha cha

Konotacija, jei jau tai turi omeny, tai manau, jog Kaune šis žodis populiaresnis Nekaltas

Sakyčiau čia dar ne kadras. Čia tik apšilimas kad modelis atsipalaiduotų ir įsijaustų.

gal po 50 pradziai, o paskui biski vejuko, biski pasijuokiant ir daug kadru, koki 100, ir is ju gal koks 1 bus tas kuris, o cia tikrai laisvumo nulis…

man tai čia tragiška… Tokio lygio darbui ir sugebėjimų nereikia… ;/