..laiskas Kaledu seneliui..

…laiskas Kaledu seneliui…

Jomajo, kaip as galejau praziopsoti toki akcenta, kaip miegamasis…mano miegamasis, su vonia, durim ir spyna is vidaus uzsirakinama. Visa gyvenima svajojau, o dabar pamirsau, teks vel sienas griauti, vel skandalinti. Nieko, nenumirios,pazadejo del many viska padaryti, tai reik naudotis pakol nepersigalvojo. Nu o ranga 4 kaip ten nezinau, ale ten kokiu vyru yra…kaip tik uzsiraunu, taip pamirstu apie ka kalbet ruosiausi ir kastiumcikai ant ju graziai kabo, beziurint is uzpakalio reik rankas kisieniuose laikyti, kad nesusivaldzius neiznybt uzpakaliukan Cha cha

A tai apatratiniai ka manaja , ka tavaji neapsaugo nuom pagundu, todel , tep sakant , mes galim kur pavaziuot ir be ju in kokis egzotika (kad po to nebutu priekaishtu del dovanikiu)- ner irodymo, nebuvo dovanikesJuokiasiJuokiasiJuokiasi A veizeji kep suvarciau geraiNekaltas Net musu BK nieko neprikishJuokiasiJuokiasiJuokiasi Na pernykshtis senis te buvo levakas- kokybes -0, muse kokia Ranga4-bankrutuojanti vare.Vuo geriau kvieskis kaimynus, shvogerius o geriausiai -meiluzius, kad papigiai i kokybishkai eitus triobos statyba.Na trioba- da ne viskas, svarbiausias akcentas- miegamasis… te jau nuo pajegumu: kam azuolinis, kam uosinis, o kam drebules ar vonikes kambarys-1+1- na vargo 3.14suokliams uztenka ir shilumes trasikes i vamzdziu shilumosJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Vot kad pavare, Tu cia man taikei, katinuk? Ty kad mes atrodo trecio ant svenciu nekvietem Ne arba nypomniu, gal padauginau Liūdnas pernykstis kaledu senis man atnese nauja trioba su kaminu ir mylimuka, nesugalvoju ko dar noretau, todel paprasysiu, kad atpratintu mane nuo zalingu iprociu Šypsena tai va, kryziuk Bučkis

Pamirsau prideti-sniguracka reikalinga mokanti skaniai gaminti.

Marozams net prabliem Juokiasi kur marozas,ten ir snygurocka Cha cha

Noriu blondines snieguoles kalediniai nakciai. Nekaltos ir patyrusios vienam asmenyNiam niam