Laiskas is..

o siaip tai asmeniskai labai lievaturskai kai patenki i tokia situacija ir zinau, kaip nelengva atsikratyt tokiu zmogum, kuris taves tiesiog nesiklauso…linkiu kad laikas viska issprestu tavo naudai Nekaltas

Bl, bukam zhmogui bandyt ka nors ishaishkint… Blogai Siusk nx tiesiai shviesiai, gal supras…

Diviity, kodel Tu, isklausiusi tik viena puse taip jau is karto ir nusprendei apie kazkieno bukuma? isiskaityk Tu i temos autores graudziaja istorija. mylejo, meile jam prisiekinejo,o kai vaikinas buvo priverstas ja palikti, susirado kita ir dabar tam kitam amzina meile prisiekineja. O jei tas, kuri paliko, tikrai ja mylejo, tai ir nenuostabu, kad vis dar raso ir tikisi, kad tai, ka ji dabar isdarineja tai tik eilinis laikinas jos susizavejimas. temos autorei buvo duotas labai paprastas patarimas - neskaityti jo laisku ir juos grazinti siuntejui. sakosi, kad ji laisku neskaito, net neatplesusi juos degina, bet is kazkur zino apie ka tuose laiskuose yra rasoma.

niu o tu jam daugiau neberasyk, niu kam to reikia a? niu tik sau nervus gadiniesi… as tai jei atsidurciau tokioj situacijoj, tikrai jam nieko neberasyciau !!!

Mieloji,as skaiciau tik jo pirmus laiskus…Ir patikek manim,jie yra vienis i kita ant tiek panasus,kad neskaiciusi gali beveik atspeti tai,kas ten parasyta…O tu nepagalvojai,kad tai nepades…jei nepadejo ir aiskinimas apie kita…Man atrodo,kad tu kazkada patyrei ta pati,tik tu buvai jo vietoje…nes taip gini ji…Nepyk uz toki pasakyma,bet tai yra mano nuomone… Taurė

Dekui… Gėlė

As parasiau tik tai,kad esu laiminga su kitu ir kad myliu kita…daugiau jam nieko nerasiau…ir tikrai nerasysiu,nes jei rasyciau jam,tai galetu reiksti,kad as jo lauku…o jo as nelaukiu… !!! !!! !!! !!!Tikrai !!! !!! !!! !!!

Neatrasinek jam laisku ir po kiek laiko jis baigs rasineti! Taip Nekaltas

na mano nuomone kaip ir visu tiesiog nekreipk demesio

kokie jus cia visi ziaurus… zmogus jusu tik nuomones paklause, o jus iskarto uzsipuolete…kai nzn tikros istorijos manau nereikia ir savu isvedzioti kaip viena dalyve padare aurora(man rodos)… jei labai nepatiko tai isvis nieko nesakykit… ot kokie nedraugiski Kanda Piktas Ne Kiaulė

mieloji, as tik jau pakankamai uzaugusi, kad nepulciau smerkti zmogaus, isklausiusi tik viena puse. ir - pakankamai uzaugusi, kad nepulciau irodineti kad kazkas nepades, to net neisbandziusi. tavo vaikiskas maksimalizmas, zinoma, zavi. bet neuzmirsk, kad nera dumu be ugnies. jei jau tokia sventaja mums cia vaidini tai papasakok - jkiek metu su tuo vaikinu draugavai/gyvenai? po kiek laiko, jam sedus i kalejima, susiradai kita meile? ar suvoki, kad jam ten ir taip nera paprasta ir lengva, ir tikrai naturalu, kad jis tikisi, jog cia tavo eiliniai pakvailiojimai. klausimas cia ne tame vertas jis buvo kad jo lauktum ar ne. jei dabar sedi uz grotu, reiskia tikrai ne sventuolis.

atleiskite, gerbiamasis, bet cia ne vaiku darzelis. jei jau nutare kazkas savo skalbinius viesai isdziaustyti, tai turetu buti ir pasirenges VISOKIOMS nuomonems.

o tu bent akinius turi…as ne tos gimines siaip jau…ir prasyciau manes neizeidineti… Kanda Ne… o jei juos ir padziauna viesai tai nereikia zodziu kraipyti kaip tik uzsigeidi Gėlė

o as ir neiskraipiau Juokiasias tik viska parasiau siek tiek paprasciau Juokiasiir ak atleiskite, labai jau nickas jusu neaiskus pasitaike Drovus(cia gimines prasme) pabandyk isivaizduoti situacija… sakykim. turi vaikina. mylite vienas kita labai. svajojate apie bendra gyvenima kartu, galbut netgi vaikus ir vsio takoje. vat netiketai tau tenka kazkur isvaziuoti ir vaikina viena palikti, susirasineti galite tik laiskais. na, kaip taisykle, zinoma - myliu, lauksiu, vienintelis ir panasiai. nelauktai netiketai gauni laiska tipo mol atleisk, brangioji, nebemyliu taves, dabar myliu kita, ir jau su ja svajoju kurti ateiti bendra. ok, sakykim Tu turesi savigarbos ir pasiusi toki paprasciausiai po velniu. siuo atveju vaikinas, matyt, vis tik labai isimylejes ir niekaip negali susitaikyti su tuo,kad ta jo vienintele ir issvajotoji galejo su juo sitaip pasielgti Šypsena tai vat ir raso, bando jajai akeles atverti Cha chatai kuris cia uzuojautos labiau vertas? tas paliktasis ant ledo,ar ta, kuri ant ledo paliko? as suprantu, kad gyvenime buna visko, bet kazin ar reikia visiems pasakoti apie savo tokius bruozus kaip nepastovumas ir elemtarus nesubrendeliskumas. ir nelabai isvis suvokiu kokiu tikslu buvo si tema sukurta. pasiguosti? pasididziuoti kokia as mol fataliska moteris - vyrai niekaip negali manes uzmirsti? visi patarimai kaip galima butu isspresti sia problema buvo is anksto atmesti nes mol nepades.

na gal ir tavo tiesa…labai gera pavyzdi davei… bet ten buvo esme tame kad vaikinas negali pamirsti merginos,nors ir pats ja paliko? teisingai supratau? zodziu…tikrai nemanau kad tai reikejo kelti i viesuma,nors zinai gal tiesiog zmogeliukui prireike ir nepazystamu zmoniu nuomones…ne tik draugu… Taipnemanau kad zmogu reikia del to iskarto smerkti ir vartyti jo zodzius…visi mes guodziames kaip mokam ir ismanom… vis delto ji naujoke, gal veliau tokiu daugiau temu nedarys,nes supras kad tiesiog neverta… tiesiog supras ka galima zmonems sakyti viesai o ka geriau nutyleti Gėlė Apkabinimas

as ta istorija supratau kiek kitaip Šypsenapaliko ne jis ja, o jinai ji Šypsenazinoma,jei vaikinas nebutu kazko prisidirbes ir dabar nesedetu uz grotu, kal ir nebutu paliktas, gal visdar draugautu ir kurtu abu ateities planus Nekaltasgalima butu, zinoma ta vaikina nurasyti kaipo nusikalteli kazkoki, bet… sunku ka nors pasakyti, bet as labai puikiai pazistu viena pora, kai vaikino, atsisedusio trims metams uz kontrabanda, mergina vis tik lauke, sulauke ir dabar abu vede, laimingai gyvena ir augina 5-eriu metu dukrele.

kokia miela istorija,ir dar vaikas… stai ka reiskia tikra meile Apkabinimas Gėlė… o del sios temos istorijos…tai reikia klausti autores,ar jinai ji paliko kai nzn ar jis ses,ar poto kai jis sedo… tada manau daug kas gali pasikeisti musu diskusijoje Nekaltas Taip Flirtas

tu čia ne apie šv.Mariją Magdaleną kalbi? Nekaltas

o tai kas cia per paukstis? Pavargęs

Taip,as esu bejausme,nesubrendusi,savanaude!(Ta norejai isgirst???)Taip,as padariau klaida,neatskyriau meiles nuo susizavejimo!Bet ar tokiam bejausmiam,savanaudziui,besirdziam zmogui plystu is skausmo sirdis is pasto dezutes isemus jo atsiusta laiska!?Ar ta jaustu toks zmogus?!As ir pati zinau,kad padariau didele klaida,kurios negaliu istaisyt!!!Ta as zinau,man to primint nereikia!Su ta mintimi atsikeliu kiekviena ryta!?Su tuo skausmu gyvenu!Manai,kad tai yra lengva?!Ne velnio,sirdele!Tai nepakeliamai skaudu!Jei buciau zinojusi,kad taip bus,nebuciau net susipazinusi su juo,o ka kalbet apie visa kita!Jei tik galeciau,viska pakeisciau,bet as to negaliu!!! Kad ir kaip stengciausi,as nieko nebegaliu pakeisti!!Jei ir gryzciau pas ji,mes nebutumem laimingi!?Nes as myliu dabartini savo vaikina ir esu su juo labai laiminga!Ir tikrai neskaudinsiu dabartinio savo vaikino ir i nieka jo nesiskeisiu!Surada savo laime ir meile ir niekam jos neatiduosiu! O kas liecia patarimus,tai labai tau aciu uz juos,bet ar nemanai,kad jau mano reikalas yra kuriais is ju pasinaudoti!?Ir ne tau sprest,katruos as atmeciau,o katruos ne! As prasiau patarimo,o ne smerkimo!As ir taip zinau,kad padariau milziniska klaida!Man to kaskart priminti nereikia!!! Ir smerkti,uzsipulti manes nereikia,ir taip jauciuosi del to kalta!!!