Laiskas is..

tas is kalejimo nenori, kad tu butum kazkieno kito…o tai jau liga…

Susiparina vaikas… Cha cha

o isvertus temos autores rasliava i zmoniu kalba reikstu mazdaug taip - “turejau vaikina ir mylejau ji be proto labai. buvo meile begaline ir pati dizdiausia pasaulyje. bet sedo vaikinas mano i kaliuze, o as vat emiau ir susiradau kita, ir butent ta kita dabar myliu labiausiai superlabiausiai pasaulyje. o tas paliktas ant ledo ir sedintis kaliuzej man vis dar meiles laiskus raso ir mane vis dar myli. ai koks jis blogas ir negeras - nu niekaip nesugeba suprasti, kad as elementari kekse ir niekip nenustoja manes myleti. Help, ka daryti??” sory jei pasirodys per ziauriai, bet galejai bent jau nesiviesinti sitaip.

ir vel myliu nemyliu! Veee

kitaip ir negalvojau! Juokiasi

Na neblogai… Cha cha

susituok su savo mylimuoju Cha cha

nieko negaliu padet. linkiu sekmes Taip

pritariu tavo nuomonei.MTYT KAZA JAUTI,KAD VIS DAR ATRASINEJI…pasakei ir beikta Šypsena Šypsena Šypsena

Mieloji,as ne tavo mados…

Supranti,tu niekada nebuvai nano vietoj (ir to tau tikrai linkiu)nezinai ka tai reiskia…TAvo nuomone yra tavo nuomone, as ja gerbiu ,kad ir kokia jinai butu…Linkiu sekmes ir pasisekimo gyvenime…nors… Taurė

pakliuvai mergyt…gerai pakliuvai Kietasneieskok patarimu cia,manau,kad nerasi Netau iseities reik ieskot paciai,nes yra situaciju,kur aplinkiniai padeti negali…ypac meiles srityje Nekaltasper velai susiradai tikra zmoguti,o galejo jis buti pirmas…gaila Liūdnasnereikia susizavejimo maisyti su meile Kietas

teisingai Taip as niekada nebuvau tavo vietoj - niekada ir nieko nepalikau taip ant ledo, ir niekada nesiseilejau forumuose.

Dekui uz patarima…Kartais gyvenimae paitaiko,kad suklysti ir klaida buna neistaisoma…ir atrodo as ja padariau… Liūdnas Tik ta per velai supratau… Žliumbia

Sirdele,as seiletis nemoku…KAs yra ir kas buvo - tu to kiekada nesuprassi ir linkiu,kad niekada nesuprastum… Laimingas

ignoruok arba tiesiai sviesiai pasakyk kad atsipistu Šypsenajei suradai savo meile tikrai nesiparink del kazkokio kalinio Šypsena

Aciu kad su mumis pasidalinai savo graudzia istorija Pavargęs

man irgi patinka seilėtis,daužyti galvą į sieną,rautis plaukus,alpti Nekaltas

Largo, ughu… mazum mergaite per daznai serialus ziuri Nekaltasisijaute biski i teigiamos ale nepelnytai skriaudziamos ir amzina meile kazka mylincios vaidmeni Pavargęs

o jei yra atvirksciai? Apakęs