Laiškas iš Dievo

Nesvarbu, tu krikscionis, islamistas ar druvis. Visiems sis laiskas tinka, nes Dievas yra vienas ir visur, tik keliai i ji skirtingi.

Gerai Gėlė

ooops… Juoda plunksna Gerai

rusiskai nemoku Nežinau

tai nelabai ir reikia (shiuokart) - ten nuoroda i teksta originalo kalba Šypsenap.s. ai… Girtas testukas yra antroje nuorodoje… bangine/bitine nuoroda Kietas

labai dziaugiuosi uz tave, praskaidrinai ir man nuotaikai Gėlė

To MrFroid: Gal tau visai sarabanai galvoj susisuko?Kokias ce nesamones varai?Kazi ar kas patikės.Gal kokiai sektai priklausai? Cha cha

Man viskas tvarkoj, o stai tamstai Ne antraip nerashytumet, kuomet neturit ka parasyt. Ir ishvis… kuo zmones cia turetu patiketi? Drovus

centrass, nejau tikrai patikejai, kad laiskas is Dievo? Pavargęs Juk cia tik pavadinimas toks Nekaltas

MrFroid… as cia labai retai uzsuku, bet tas laiskas tikrai mane priverte susimastyti… dekoju! Centass… kol kas vaistu nuo kvailumo neisrasta Nežinau. geriau nerasinek jeigu nesupratai apie ka cia rasyta buvo…protingesnis neatrodysi Ne

vaje tau kiek daug skaitymo Šypsena))

vis dar skaitai? Pavargęs

labai liudnas laiskas… Angelasbet, argi tik laiko stoka mus sulaiko nuo to pasikalbejimo…? ar visada mum isein taip prabilt, kaip noretus? ar mechaniskai istarti zodziai nezeistu?

priwerte susimastyti… labai grazu ir prasminga.

…susigedau Šypsena

man patiko Šypsena tai tiesiog nuostabus laiskas Šypsena… taip… o kad daugiau tokiu geru zodziu musu gyvenimuose… pasaulis prasviesetu Taip

Kažkaip man nesitiki, kad Dievui niekada nepadėkojai. Negi kartais tiesiog instinktyviai nepasakai - “Aciu Dievui” Šypsena ?

Vadinasi, tu dabar esi trečioje tikėjimo fazėje pagal H. C. Ruemke KietasO tavo katalikai artimieji tikiausiai yra trečioje tikėjimo stadijoje pagal Fowler’į.

tai buna nesamoningai pasakyti zodziai, o juose prasmese tiek pat, kiek reaktyviniu greiciu tik ant skaichiaus, lyg zirniais i siena, pilamose maldelese Mirkt

True Taip Tik dar pridursiu, kad is tikruju kvaila vaikus nuo 7 metu vesti ispazinties, mokinti poteriu - nesuprantant viso to reiksmes ir prasmes. Kodel maldas reikia kalbeti tokias, kokias kazkas parase maldaknygese? Ar tikroji malda neturetu buti is saves? Nežinau