Laidojimas ar kremavimas?

Jei tikėčiau į pomirtinį gyvenimą,tai tikrai nenorėčiau buti sudegintas…Kaip po to reiks "prisikelti"???

Tai ,kad nepalaidotų gyvos yra jau karstai su signalizacijos priemonėm bei telefonais,nenusimink ištrauks…

Tik uz kremavima, jokiu abejoniu ir but negali

O gyva sudeginta but nebijai?Juokiasi
Isivaizduoji kaip turetu skaudeti?
Juolab, jei tu ten ir atsigautum visiem butu dzin, nes kai dega lavonas tai nuo karscio susitraukia raumanys, taip kad galetum spurdet nespurdejus: vistiek "iskeptu" Juokiasi

Laidojimas - nuo tų pasenusių pažiurų gal ar kaip čiaNekaltas Tieisog kažkaip man atrdo sielai skraidant kelias dienas po mirties būtų gailaNekaltas - juokingai skamba, bet kitaip ir aprašyt nesugebejau… tiesiog gal dar prisideda tas tikejimas prisikėlimu paskutinę dieną - kai visi bus teisemiNekaltas O kitus tegu ir krematooriuman deginaNekaltas - tik ne maneNe

Liežuvis

As uz kremavima Taip

as noreciau buti palaidota.Visai nesvarbu kur.Kad ir laukuose,ar po medziu.

Tradicinis laidojimas…Vis linksmiau zemelej guleti kur dar kazkas ateina, aplanko.

ash irgi noriu buti kremuota…pagal senovinius paprocius…Nekaltas
kremuota noriu buti netodel, kad negrazu tradicinis kapasGėlė, bet bijau…o JEIGU netycia atgysiu per kazkoki stebukla, ir jau busiu po zememis, ir kankinsiuosi be proto…kol ishtikruju mirsiu…
o jei sudegsiu, tai jau bus sudegtaŠypsena

taigi sudegs tik tavo kunas, o ne siela…!!!

visada prijauciau kremavimui… -tai daug svariau (nereikes puti Apakęs ir jokios ten kirmeles nesiknaisios) ir estetiskiau… Drovus

Is pradziu tegu paima mano sveikus organus. Noreciau buti donore, o paskui tegu kremuoja

Kremuoti geriau, nes siela greiciau atsiskiria nuo kuno ir eina kur jai reikia, o kitu atveju kai siela buna prisirisusi prie kuno sunku jai ji palikti, vis sklando aplink ji…

Kremavimas…Bet nenorechiau, kad kas nors laikytu mano urna. Jau geriau ishlietu mano pelenus, kur i jura.

man tai patiktu jei mano pelenai guletu urnoje Drovus

kremavimas. nenoriu palikti siame pasaulyje nieko, net savo kapo.

manau, kad tau jau dzin bus… o artimiesiem tik ishlaidos… LiežuvisCha cha

As tik uz laidojima.

piresh kremavima
priesh laidojima
ir uzh http://www.alcor.org