Laidojimas ar kremavimas?

JuokiasiCha chajau kai dejau zvengt…

o siaip tai as kaip ir dauguma-uz kremavima…tupejimas po zeme su sliekais manes tikrai nezavi…o sudegti…cia jau kitas reikalas…myliu ugni…ugnis-mano stichija…bet kas keisciausia,as siaip jau bijau ugnies…aisq,nepabegu rekdama nuo zvakes,bet gaisras-baisiausia kas gali buti…

tik kremavimas.vis tiek mirusio zmogaus kunas nebeturi isliekamosios vertes,tai kam juo dar serti vabalusir kirminus?o prisiminti zmogu galima ir nebutinai ant kapo.
as tik uz kremavimaGerai

aš uz kremavima, visu 100%…

už kremavimą Šypsena

as ir uz kremavima o siep nenoriu apie tai galvot o ir nezinau ar noreciau kad mane isbarsttu noreciau kokiok dezutei but… o gal ne ir pan o nenoriu tikrai i zeme ne fu o beje kaip kazkas sake cia mada as tai vadinciau nu dabar pamirsau karoc tai degina laidoja vel degina tai priklauso nuo laikotarpio religijos ir kitu faktu

kremavimasTaip
jei mirciau noreciau,kad mane tik kremuotu,nepakenciu tu lietuvisku kapiniu,kur prisodinti ant kapo didiziausi sodai,medziai,pristatyti gigantiski paminklai,suoliukai ir viskas daroma vien del to kad pasirodyti prie kaimynus kaip tavo artimuju kapas graziai sutvarkytasVeeejau jeigu laidot tai nebent su mazuciu paminkeliu ir kuklia uzzeldinta zolyte…ir aplankant kapus nesti ne didziausias puokstes,o tiesiog pora baltu roziuAngelas

Kremavimas. Taip nusprendziau po dalyvavimo vienose kazhkokios tetulytes laidotuvese. Isivaizduokit - liepos vidurys,karshta. Mes turim vilketi tamsiai(juodai)Baisu. Vien shermenys kiek nervu kainavo (zhiuret y verkianchius zhmones, matyt ja pacia gulincia ten karste…). O dar laidotuves - valanda baznycioj, valanda kapinese, 2 valandos gedulingi pietusNekaltas. Siaubas. Nenoriu, kad kai mirsiu, kamnors reiktu aukoti savo laika del manes ejnant y laidotuvesNustebęs. Nenoriu, kad pletkininkes bobutes aptarinetu, kaip ash apsirengus, nenoriu visa balta guleti ten, karste, kuris padetas ant kazhkokio staloNiam niam. Tegul geriau mano pelenus mano palikuonys laiko kokioj grazhioj vazoj ant zhidinioGerai, kol ju vaikai vaza sudauzhys ar surukys mano pelenus sumaishe su zhole (filmas "how high"Mirkt)

EuroGirl, bet juk skirtumas tarp kremavimo ir "statistiniu" laidotuviu tik tas, jog nera karsto ir neshiku (as tai shiku Cha cha), o visa kita 1:1.
Jeigu nenori ceremoniju tai taip ir irasyk testamente, kad jeigu ivyks dideles laidotuves, palikuonis lai uzmirsta jusu uztarnauta turta - jis atiteks badaujantiems Afrikos vaikams.

O kaip jums shaldymas azote? Šypsena Brangu, bet tai ne blogiausias dalykas. Ten turi but uzshaldytas dar gyvas Šypsena

Tik kremavimas.

Na,as kaip ir atsilikus nuo "mados"-uz laidojima.

Man irgi prie sirdies kremavimas: maziau vietos po mirties uzimsiuCha cha

Siaip pas mus iprasta laidoti,bet man atrodo geriau kremavimas,ir pati noreciau buti kremuota Nekaltas

tai kaip tada suzinot kada mirsi dar paskiau per anksti uzsaldys

Testamento ishvis nezhadu rashyti - pragersiu visa savo turta dar priesh mirti TaipLiežuvis

Niu as tai irgi uz kremavima.

niu jo Apakęs Apakęs vaizdas turetu buti tikrai nekox…Baisu

bet kaip kazhkas sake, kad kai tu mires tai jau tau dzhin ar tave laidos ar kremuos…Nežinau

skanaus tau valgant tas bulves, patreshtas tokia "trasha"Baisu

as uz kremavima!Taip

as esu uz kremavima as per daug bijau buti palaidota gyva…NeŽliumbia jus isivaizduojwate koks tai siaubas?