Labas rytas


Labas rytas

Ką čia nuveikus šį nuostabu sekmadienį? Nekaltas

nuskusk bulbu,mama sifelinu isvirs,va ziurek ir nebera dienos Cha cha

Tai, kad tuos cepelinus nebent pats ir išsivirčiau. Cha cha Paplepėkim

nu to ir pirmyn Gerai

nu tai va,turi veiklos plana Cha cha

dr, Gal geriau pavartysiu akcijos lankstinukus, gal koks alus su akcijE yra. Cha cha Irgi bus veiklos planas.

bet prie alaus cipekai belenkaip tiktu Gerai Cha cha

liankijoj crafure carlsbergui akcija gera, skarba gaunasi po 1.7 musu pinigais mazdaug.

'cento" hainekenas buvo po 1.99lt Gerai

ciujiu lietuviskas calsbergas=lenkiskas calsbergas,tokiu atvejiu nors ir po lita gali kainuoti Blogai Taip O va heinekenas po 2.29 jau metus laiko rajono nacnike ant akcijos,ir kaina su skoniu Gerai

eikit į bažnyčią sekmadienis gi Cha cha

pagarba hainekenui,uz tai,kad eile metu skenis identiskas,dar dauuuuug sudais plaukt musiskiams iki tikru aludariu

vuo blia,priminine orangutangens ka sapnavau Cha cha ogi baznycia su kunigais ir kaip jie mane auklejo,kad esu bedievis,neuzsakineju misiu ir nenesu saibu Juokiasi

kol susileidus apie 10-15 skarbaliu,sveikata neslubuoja,tol skaitau,tikrai geras alutis gaminamas Gerai Nors teko girdeti,apie panevezio ispilstima,bet gal tai tik snekos Cha chavakar geru baldu centre maciau lova su atlenkiamu staliuku,pzdc zjbs Paplepėkim

kipsas>tau gal ir aktualu stalciukai,staliukai,as sunu tam reikalui turiu Cha cha

Budweiser Gerai

Mama, grįžusi iš ligoninės: - Na, sūneli, kaip čia judu su tėveliu sutarėt, kol manęs nebuvo? - Labai gerai, mamyte. Kas rytą irdavomės valtimi į ežerą iki pat vidurio, paskui aš pats parplaukdavau į krantą… - Vajėzau, juk toks didelis ežeras! - Nesijaudink, mamyte. Aš nesunkiai parplaukdavau. Sunkiausia būdavo kiekvieną sykį išlįsti iš maišo…

pas mus budweiseris ne lenKtu ??? Nekaltas

dr002>stalciuku nereik,bet va bokalui arba bonkei pasideti staliukas per viduri lovos,yra kazkas tokio idomesnio Cha cha