Labanakt...


Labanakt…

Tylu… Liūdnas

Visi be žado…

isimylejau i tavo plaukus Drovus Nekaltas

Kad ir kokie grazus plaukai butu, norisi ir veido, visuose 3, sitoj ypac.

akiniuota, nepavydek Liežuvis viskas chia gerai.

O kas cia gerai? Man nea… Nepavydziu, bent jau foto tai tikrai ne…

oj akiniuota, akiniuota… o ka pavydi? mazhai tu dar zhinai apie fotomena, kad galetum kazhka sakyt, bet chia dauguma tokiu, tiesiog reikia kazhka pasakyt, vstavit’ svoi tri palca. Portretas, tavo zhiniai, nebutinai turi buti pilnas, ta prasme su veidu ar pilna galva. Shitoj nuotraukoj ash gal tuos lapus ant stalo uzhretushuochiau ir spuogeli, o visa kita - super!!!

Niekada netvirtinau, kad apie foto mena daug ismanau… Kad portretas neturi buti butinai pilnas, ant tiek nutuokiu visgi. Bet sis su veidu -blynu mano nuomone vistiek klaida… Kas del komentaru, tai visada galvojau taip: foto autorius patalpina savo foto, laukia kokiu tai ivertinimu. Jei kuom uzkliuna,gerai ar blogai, meginu ivertinti ir as, retkarciais…Jeigu liktu tik tokie vertintojai “noreciau vadintis profu”, tai gal ir vertinimu kaip ir nebeliktu?Ir is vis, ar tu gali drasiai tvirtinti, kad tai kategorijai priklausai? Autoriaus nuomone-mano nuomone-tavo nuomone-kitu nuomone: taip sutvarkytas F&V Klubas, ant ko pyksti?

…indomios tokios tos nuotraukos…geri bandymai turimo fotiko minusus paversti pliusais… Gerai

Neishraishkinga kadro dalis. Daugiau nzn ka pasakyt. Bishki nesusipratimas Šypsena

akiniuota, tu negali tvirtinti, ar nuotraukoje yra klaida ar ne. nes isivaizduok, tu dabar pasakei nezhinodama, o zhmogus pagalvojo, kad daro klaida ir bandys ja kazhkaip taisyti, pasimes ir nebus meno… O dabar su tokiu atsidavimu, nuotaika… tiesiog malonu zhiuret. Juk svarbiau yra ideja. P.S.: nesupratau kuriai ten ash kategorijai priklausau ar nepriklausau?

Blogai

Rykule> na taip, teoriskai gali buti jog “mazai ka apie fotomena tezinantys” Cha cha komentatoriai savo nemoksiskom pastabom suzlugdys busima netradicinio stiliaus talenta Šypsena. Todel autorei (ir Rykulei) primenu, jog sioje galerijoje kiekvienas komentatorius raso SAVO ASMENINE nuomone, kad ir kokia nemoksiska ji butu. Nei autorei, nei Rykulei neprivalu taip jautriai reaguoti i pastabas, kurias jos laiko neteisingomis ŠypsenaKalbant apie sia fotografija, man labiausiai truksta nosies Liūdnas

Nosies? Šypsena Idomiai… O mano dienorastyje jos ieskojai? Cia dar toli garazu ne visa fotoseseja… MirktTiesiog nenoriu uzversti viso psl. savo nuotraukomis… MirktNenoriu sudaryti savimylos ispudi Mirkt

O kam turetu rupeti ar tu savimyla? Sioje galerije mes vertinam kurinius Šypsena

Beje ir aš nematau čia nieko gero. Vat nekabina nors tu ką ir tas perbalimas kliūna.

O kaip ankstesni darbai? Nesulaukiu tavo komentaro MirktO mane tas arsitokratiskas baltumas kaip tik veza Šypsena Na, cia skonio reikalas… Mirkt

Taip, nosi tikrai panaikinau… LiūdnasDaugiau taip nadarysiu Mirkt