Labai


Labai

Skani,paslapcia geriama mamos kava.Durys uzdaromos,rankeles i darba,mintys i padange.

Gerai hehe, man patinka šios merginos žvilgsnis Cha cha Toks susirūpinęs, susimąstęs ir šiek tiek pasišlykštėjęs ta geriama kava… Bet kadangi tiek pastangų buvo sudėta, kad paragauti, tai dabar jau reikia atkentėti Juokiasi

nugi žinai, kad patinka rek

rek

Na, jeigu turėčiau teisę rėkti, tai pasilaikyčiau ir patarčiau dar šiek tiek su spalvų gama pažaisti Liežuvis

Mentos, tu kaip ir teisus… bet vienas bet… šioj galerijoj taip klaikiai mažai nuotraukų su nuotaika, kad šios techniniai trūkumai nublanksta prieš Nuotaiką iš didžiosios N.

Juokiasi na, aš tai kiekvienoje foto, kuri čia jums taip nepatinka matau dalį savo lygio, tai man yra priežastis kabintis prie visko Cha cha

_Spalvikes naturalios mielieji,tamsoka diena,apsvietimas nuo lango prietemoje,patyliukais… Mirkt_Aciu…

rek

Labai patinka. Bet… Liūdna pasidarė Nežinau

ej ej,is kur tas liudesiukas…

man irgi liūdna pasidarė. atrodo,kad mergaitei verčia gerti ką nors labai neskanaus : )

keistas liudesys… mergaite pati gert norejo… juk smalsu jai kas jos mamos puodelyje… Mirkto kava tai saldi buvo…

o man rodos ji nusivylė aptikus kartų kavos skonį… Šypsena