Labai zemo lygio klientu aptarnavimo kultura "Santeroje" Kaune.

Labai zemo lygio klientu aptarnavimo kultura "Santeroje" Kaune.

Kaune “Santeroje” su tokio zemo lygio aptarnavimo kultura senokai teko susidurti,todel nuo siol as net nevaziuoju i ja nieko pirkt net pasiziureti.Konkreciau tai santechnikos skyrius,siek tiek geresnis lyginant su santechnikos skyriumi yra kulturos atzvilgiu yra elektros skyrius,pakenciamas dazu skyrius.Kodel as taip rasau,pirma karta kai nuvaziavau reikejo nusipirkti vandentiekio ciaupa,pagal esamus pavyzdius issirinkau ko man reikia,buvo 2 pardavejai jie tarpusavyje kalbejosi,as pasakiau ko man reikia,jie sako tuoj tuoj Apakęs,palaukiau kokias 5 min. vienas is ju kazkur isejo,o kitas eme rasyt kokius tai popierius,kai pakartojau ko man reikia,tas sako tuoj tuoj.As spjoviauir isejau,nuvaziavau i “Senukus” ir nusipirkau ko man reikia.Praejo kokie 4 men.(galvojau,kad poziuris i klienta jau pasikeite) prisireike tarpines,turejau pasiemes pavyzdi,vel tas pats 2 pardavejai,as stoviu prie kasos su pavyzdziu,o jiems tai ne motais,kai pasakiau man reikia tokios tarpines sako eik ziurek po stiklu ar tokia turim Apakęs Kanda,sakau ziurejau yra tada pakalbejes su kituo apie kazkokia mergicka teikesi paziuret,tarpine lentynoje buvo bet tik viena(man reikejo tik vienos),bet tos negali jis parduot Piktas,o i sandeli ar kur jis neturi laiko nueit Apakęs Piktas.Ai pagalvojau dejau as ant tos “Santeros” ir nuvaziavau vel i “Senukus”,cia ir aptarnavimas zmoniskas,visai kita atmosfera.

P.S. yra daug ir kitu normaliu parduotuviu,kur i klienta ziurima pagarbiai,isskyrus "Santera",o cia buvo aprasyti "Senukai" ir "Santera" nes sios parduotuves man pakeliui.

mums irgi teko “santeros” pardavejais nusivilti.cia gal toks storas senis naglas?mums tai pastoviai su juo buna problemu.ir aplamai,tarpusavyje jie snekasi,apsimeta,kad nemato.girdejau,kaip perpykes klientas koliojosi,kad jo neaptarnauja jau 10 min…nu ten kazkoks siaubas Baisu

Nu reiks perduot kolegoms, kad palazdavotu juos ten… Gal “pasitemps”Laimingas

o kokioj santeroj tu buvai? as kelis kartus apsipirkinejau santeroje raudondvario plente, prie atramos, tai ten maladiec seniai dirba, iskart prisistato, as pasakau ko man reikia (kalbu apie metalus), iseinu i masina, palaukiu kol ispjauna, o jie atnesa ir dar i masina ideda…

As buvau Raudondvario plente priesais Staoil’a.

Taip antra karta buvo toks storas senis,pirma karta tai buvo 2 jauni biciukai.

man tai santera normaliai bet jau senukai tai kažkoks košmaras…kol sugaudai tuos pardavejus…dar po to įsitikini ,kad jis grynaveislis asilas kurio žinios apie medžiagas nulines

medziagas reik pirkti spec.parduotuvese,jei nezinai kam kas skirta,o senukuose tik eiliniai prekiu pardavejai dirba.

nu atsiprašau kam reikalingas toks pardavėjas kuris nežino ką parduodaNekaltas plius aš turiu jo jieškot , one jis manesLiūdnas

A pakolei tai neivyko, nefik vilenskiems ir kitokiems runkeliams po Kauno parduotuves valkiotis. Aisku?

Cha chaCha chaCha cha

Prie koc ia kaunas vilnius klasiokai? labai pagydo tokius “uzsiemusius” pardavejus alga nuo pardavimo proventu skaiciuojama. ir siaip tai kartais pasigendu senoviniu skundu knygu Nekaltas priraityciau ne vienoj parduotuvej…

O tai kam reikalingi tokie 2 pardavejai,kuriu nereikia ieskoti,bet jie i tave jokio demesio nekreipia net kai du kartus i juos kreipiesi ,o kitu atveju seip ne taip po 5 ar daugiau min.atkreipia bet per sunku pasidaro preke atnesti is sandelio ar jos paieskoti (cia apie “Santeros” aptarnavimo ypatumus)? O “Senukuose” taip kartais reikia paieskoti pardaveju ypac technikos skyriuose,bet kai surandi tave kulturingai aptarnauja,o kas del informacijos stokos tai "Senukuose"zino tiek kiek parasyta ant lapuko(2-3 sakinius),daugiau nieko.Ir cia gerai buvo pastebeta jei reikia daugiau info,tada reikia vaziuot i spec.parduotuves,kur tau ja suteiks Taip

jeigu norite išsamesnės informacijos apie prekes, ar tai apdailos medžiagos, ar tai būtų santechnika, ar tai būtų buitinė technika, nebijokit mažų parduotuvių… ir nesvarbu, kad mažoje parduotuvėje prekės nėra vitrinoje, ji gali būti Jums atvežta jei ją užsakysite… Taip

bet pries uzsakant norisi "gyva" perkama daikta apziureti.

aš vengiu mažu parduotuviu.bo ten gali tokia fufla paiimt. kad oi joi joijPavargęs

o didelese fuflo nebuna?Mano manymu jo ten dar daugiauŠypsena

Tiek didelese tiek mazose fuflo buvo yra ir bus,todel reikia ziuret ka perki,dar vienas dalykas reikia ziureti kaina.Nereikia noret kokybiskos ilgaamzes prekes uz minimaliai kaina.

Ai, kaip garsi savo giesmemis, padavimais irgi legendomis lietuviu liaudis sako “Kvaili ir baznycioje musa”. Tiek Seniuose tiek mazoje parduotuveleje gali nusipirkt toki brieda, kad po to ilgai sedesi ir galva suksi-ir kaip cia as tokia kruvele ekskrementu nusipirkau…"?Nekaltas