Labai rimtas klausimas

Suprantu… Bet, manyciau, vienintele iseitis - su agresorium issiskirti. Na, as taip padariau.

visiems pasisakiusiems esu dekinga Šypsena Šypsena jau maniau kad as nenormali ŠypsenaŠypsena visiskai Šypsena pasirodo tik siek Šypsena

Nesirinkčiau jokio. Arba kurį nors gal perauklėti būtų galima…

Naivu tiketis,kad gali peraukleti suaugusi zmoguNekaltas

Renkuosi išgeriantį

Manau,kad galima.
Gal ne iki saknu,bet … Taip

Aš iš šitų dviejų variantų rinkčiausi trečią. Taip

sto li pats laikas i svecius prisgert? taip iki pergales? a tit? kaip manai, taviskis nebus pries?MirktCha cha
o jei rimtai, taigi ir anksciau zinojai, kaip viskas yra. kam vel tas bereikalingas triuksmas?

labai teisingai pasakytaGerai

kaip man gerai Laimingas negeriu, nerukau, vaikus aukleju, namus priziuriu, uzdirbu pakankamai ir i kaire nevaikstau Laimingas tik vazineju Cha cha

BLEDUNASŠypsena…oj…oj,tu pilwuze Cha cha ka weiki?

Tit rašė:
aciu auksciausajam, galvojau as viena tokia "debila" ir man vienai priimtiniau kai vyras grysta vakare isgeres ar su draugais namuose prisigeria, nei 2-3 paras "komadiruoteje" arba "kaime pas mama" besimurgdantis B.l.e.d.u.n.a.s.

[/quote]

Kokia Moteris reikia but, kad liptu tik "babnikai" arba pijokai Nekaltas (Tit, komentaras ne apie tave, o aplamai)
Esu 100 % isitikinus, kad buna Gerai vyru, saikingai vartojanciu Alus ir saikingai, bet tik gananciu akeles i Moteris
O nuo tokiu variantu begt ir kuo toliau

abu dalykai ishkarto…harmonija…

Gerai Gerai Cha chaCha chaCha chaCha cha teisingai. Ir kam cia galvoti

as nekalbu apie ALKOHOLIKUS, zodi isgerentis matau suprato DAUGUMA kaip norejo. O "na lieva" netycini paklidima. Mielieji ir mielosios. Isgerentis - zmogus vartojantis alkoholi dazniau nei 1 karta i men, bet ne dazniau kaip 1 karta i dienaCha cha O "einantis Na lievo" - vyriskis tikrai ne vienuolis. O MYLINTIS DAUG MOTERU Cha chaCha chaCha cha ACIU UZ DEMESI Cha cha

perskaiciau Tit ir tikrai suglumau… isgerentis suprantam ir ne tik, su tokiu gyvenam (turiu omeny teva) ir to kosmaro nelinkeciau.
O na lieva kaip aiskini-netycini paklydima… nu zinai… kas yra netycinis paklydimas? Nekaltas na karta per menesi netycia su kita permiegojau… grizau namo… oi atleisk, gi netycia… logikos ner Nekaltas
p.s. as nesikabineju, jei ne taip suprastum Tit, tik nesuprantu

wot takŠypsena

Tit rašė:
as nekalbu apie ALKOHOLIKUS, zodi isgerentis matau suprato DAUGUMA kaip norejo. O "na lieva" netycini paklidima. Mielieji ir mielosios. Isgerentis - zmogus vartojantis alkoholi dazniau nei 1 karta i men, bet ne dazniau kaip 1 karta i dienaCha cha O "einantis Na lievo" - vyriskis tikrai ne vienuolis. O MYLINTIS DAUG MOTERU Cha chaCha chaCha cha ACIU UZ DEMESI Cha cha

[/quote]