Labai rimtas klausimas

jei is anksto zinotu koks bus - manau daugelis rinktusi vienisuma.
bet jau pasirinkus, pagyvenus paprastai su isgerianciu ir gyvena, o su nuklystanciam kairen … pradzioj nezino, jei nori gyvent ir stengiasi nesuzinot, suzinojus statoma salyga "arba-arba" ir pasilikusio gyvenimas stebimas per padidinamaji stikla, ieskant plaukelu ir lupdaziu pedsaku.
arba ir moteris leidzia sau ‘pasivaiksciojimus’ i salis ir gyvenama is iprocio ir patogumo po bendru stogu.
mano manymu, saikingas alkoholizmas toleruojamas labiau Šypsena

manau priimtinesnis pirmasis variantasNekaltas

Bagyra, dekui uz nuomone ŠypsenaŠypsena

nors tu mane pjauk nesirinkciau nei vieno.Mirties atveju,gal antra varianta.Jei nuo to nekencia seimos klimatas ir finansai tegu pamyli jis tas moteris.O jei nesuzinociau tai tuo geriau.Akys nemato ,sirdies neskauda.

Neklysti tu, neklysti… Cha cha

O kodel pirmas labiau priimtinas nei antras? Daug seimu slepia nuo aplinkiniu tokia beda, kaip Vyras ar Moteris priklausomybe nuo alkoholio arba narkotiniu medziagu. Neseniai ir Veidas publikavo interviu su gydytoju, kurio duona - isblaivinti visuomenes grietineles atstovus.

Gerimas gali buti visoks. Galbut zmogelis geria karta per savaite kokioj nors savo skylej, be daugiadieniu, ir kita diena nusiprauses, tvarkingas grizta namo? Aisku, taip nebuna.

O del nuolatines neistikimybes - alkoholizmas yra liga, o neistikimybe greiciau valios ir doroves nebuvimas. Tai man susiveda i tai, kad neistikimas Vyras nemyli savo moters, ir gali ja isduoti arba "isdurti" ir kitomis aplinkybemis. Jau nekalbant apie LPL.

Pirmu atveju vyras negerbia savo moters… Antru atveju jis yra ligonis… Antrą atvejį išgydyt galima bendrom pastangom, nors ir sunkiai; pirmasis atvejis - vyro sąmoningai pasirinktas kelias… REZIUME: pirmuoju atveju niekas nuo moters nepriklauso; antruoju atveju, bendros moters ir vyro pastangos gali duoti teigiamų rezultatų… Asmeniškai nenorėčiau nė vieno iš šių variantų, bet jei tektų - geriau 2, nes dar yra šansų tokią situaciją pakeisti…

aciu auksciausajam, galvojau as viena tokia "debila" ir man vienai priimtiniau kai vyras grysta vakare isgeres ar su draugais namuose prisigeria, nei 2-3 paras "komadiruoteje" arba "kaime pas mama" besimurgdantis B.l.e.d.u.n.a.s.

geriausia iseitis butu atsakymas Nr.1,5Apkabinimas,t.y.saikingai isgeriantis ir protingai neistikimas.Kietas.kai noresi,toki vyra galesi sugundytiFlirtas buti istikimu tik TauTaip,Taip!

gal but reikia patikslinti.
Minedama alkoholi as nekalbejau apie taip vadinamas daugiadienes, pijokavimus garaze, ar kokioje landyneje. Tai kompanijoje, dazniausiai namuose ar sveciuose, kartais su darbo kolektyvu.
Minedama neistikimybe, nekalbejau apie 1 nuklidima, o apie nuolatines meiluzes

nu va klausimas Nekaltas
tau geriau nosį išsitepti žaliai ar mėlynai? Cha cha
o kiek to žalio ir kiek mėlyno pasakysiu tada, kai pasirinksi spalvą Liežuvis

ne viena…ne viena… Šypsena
manasis vis taip… be sistemos, bet vis gi, su isgerinejimu susiduria. Pykau… skyriausi… paskui gal ipratau? Piktas… [na, ir situacija ne tokia jau liudna.]
Tiesiog sutinku moketi tokia kaina uz visa tai, ka gero gaunu is jo…
Kiekvienam ta kartele kitokiam aukstyje.

Baigtis gal ir neprognozuojama, bet as renkuosi geriau jau vyro Alus, negu tokias slykstynes kaip paslaptingi isvykimai ir melagystes apie kitas Moteris Veee

Siaip, Tu klysti. As neliepiu "tepliotis zaliai melynai" kalbu apie realesnius dalykus siam gyvenime ŠypsenaŠypsena as kalbu APIE MUSU VISUOMENE, ir man anaiptok ne 18 metu. Maciau siek tiek gyvenimo. Todel kalbu ne tik is savo bet ir is DIDELIO burio pazystamu "sakyklos"

Nuosirdus patarimas: rinkis ta kuri myli…bet jei taip is tikruju jei iskyla pasirinkimo klausimas, vadinasi ten tos meiles mazoka, tada lieka mesti abudu ir susirasti trecia ir toki trecia, kuri Tu mylesi Šypsena Sekmes

Nuosirdus patarimas: rinkis ta kuri myli…bet jei taip is tikruju jei iskyla pasirinkimo klausimas, vadinasi ten tos meiles mazoka, tada lieka mesti abudu ir susirasti trecia ir toki trecia, kuri Tu mylesi Šypsena Sekmes

[/quote]


Kaip lengvai dalinami patarimai… Negi jums tikrai taip paprasta imti ir mesti…??? Apakęs Nekaltas
Taigi, supranti, kad blogai, supranti, kad sunku… bet myli, nors tu ka. Pavargęs O ir ipratimas didziulis savo daro.

(as cia tik apie save, jei ka. bet tikrai kartais labai sunku skaityt -"mesk", "palik"… taip, taip… aha, vien du.)

na pasirinkima as jau padariusi ŠypsenaŠypsena ir ne meile cia sprende. Man 28 ir esu isitikinusi kad meile blesta. Santykiuose MAN svarbiasia pagarba. O kokia kalba apie pagarba gali buti, kai grysti is darbo o lovoje randi moteriska laikroti. O tavo mylimasis akis isvertes liadiskai snekant tave "durnina" tipo nusisneki, nesamones kalbi ir panasiai. Man geriau kai Vyras pareina ir sako " mam as girtas kaip tapke nesbark "

[quote]Tit rašė:
Siaip, Tu klysti. As neliepiu "tepliotis zaliai melynai" kalbu apie realesnius dalykus siam gyvenime ŠypsenaŠypsena as kalbu APIE MUSU VISUOMENE, ir man anaiptok ne 18 metu. Maciau siek tiek gyvenimo. Todel kalbu ne tik is savo bet ir is DIDELIO burio pazystamu "sakyklos"
[/quote]

tai aš gi nesakiau nuomonės Nekaltas tik uždaviau klausimą Liežuvis tai kurioj vietoj suklydau? Nekaltas
aš tik norėjau pasakyt, kad realiai taip ir neaišku kiek pirmasis Flirtas ir kiek antrasis Girtas
bet šiaip jau… jei nuoširdžiai, aš atsakyt negaliu net ir patikslinus detales Ne manau, labiau toleruočiau saikingą gėrimą, jei mylėčiau… o jei meilės nėr, tai geriau gyvent su tuo, kuris nelenda, nes kitur randa Cha cha

Nu bet kaj suzhinai apie kuri nors varianta taj tampi ishsiskyrusia motera… Taj koks skirtumas? Nu nebent jei su vaikais…

Neistikimybe man atrodo pati didziausia seimos beda, jei nekalbesime apie ligas ir visokias nuo zmogaus visai nepriklausancias nelaimes.

O isgerimas… Atskira plati tema su daugybe niuansu. Bet vieno kito Alus, sukliukinamo i Vyras skrandi, nelaikau problema.

Ir ash nelaikau to vieno kito Alus jokia problema.Problema tada jei buna zapojai ir jei tie Alus pasireishkia agresija Baisu .