Labai prasau patarimo

Labai prasau patarimo

Siemens liuks telefonas, bet tik po NOKIOS. Tau paciai padetu apsispresti, kai laikysi tuos du ar tris telefonus rankoje. Del meniu-tiktai NOKIA!

Aciu uz patarimus. Na, kaip matau vienareiksmiskai patariat. Siaip ir man ta Nokia patinka, nors irgi teko girdeti, kad nelabai istverminga.
Bet vistiek labai aciu uz info.

uz 300 lt as tai siuliciau imciau 30x alcateli naujas mazas vibro ir kiti navarotai , taip kad panai pats tas Gerai Šypsena

4 aura:

Damesk 50lt ir imk Siemensa C35, as toki paemiau zmonai, jai patiko. Pats paziurejau ir iskeiciau savo Nokia3210 i Siemansa C 35.
Taigi tikrai patariu. Mazas, lengvas, patogus. Pirk, neprasausi. GėlėsGėlėsGėlės

aura rašė:

Aciu uz patarimus. Na, kaip matau vienareiksmiskai patariat. Siaip ir man ta Nokia patinka, nors irgi teko girdeti, kad nelabai istverminga.
Bet vistiek labai aciu uz info.

Na na, ishtevermingesnio uz nokia neteko tureti. Per 3 metus esu pakeites 6 telefonus tarp jų Motorola, Ericson, Alcatel, o paskutiniai 3 buvo Nokia. Tikrai geras tel., savo kainos, kokysbes santykiu deda visus. Neveltuij ju tiek daug. Galbut tai daugeli ir nervuoja.
O batarke reikia saugot, jei NiMh, reikia iki galo ishkraut ir pilnai pakraut. Man po 1 m Nokia 3210 laiko ~4-5 paras. Nakti ishjungiu, bet diena tenka kalbeti po 10-15 min.

mano draugui tai jis laiko minimum 4 paras… Šypsena Liežuvis o aurai - (I)

Jau geriau su skateboard’u nei su situo ishsigimeliu…

:rulez:

motoroleris ant keturiu ratu, siaip tam paciam zurnale kur apie juos rashe dar vienas pezhas buvo tox su 200AG Šypsena

turbut mazesnes nuotraukos neradai?