Labai meškiux


Labai meškiux

Apsirenkit kasnors taip Užsispyręs

Cha cha Gal kitą kartą.

sukuosena da visai Geraiale nesirenkit taip Cha cha

Cha cha Tik ne šiandien… Cha cha

Visakita če yra nuostabu, tik šukuosena biški geresne galėtų būt, i tokį sutvėrimą gatvėj pamatęs atkreipčiau dėmesį su rimtom mintim, kad maždaug “šic panašus į mana bobą su katra norėčiau veistis i ženytis”, o ne tik trumpalaikį paviršutinišką sexualinio pagrindo susidomėjimą keliantis Liežuvis

jei Moteris isvis nekelia sexualinio pagrindo susidomejimo tai prie altoriaus kazin ar kas ja vestus Liežuvis, o jei Moteris stengias atrodyt kaip Vyras tai toki susidomejima vargiai sukels Ne

Cha cha

graziaj apsirengus Taipo zvigsnis isvis Cha chatoks pikts Gerai

nieko gero cia nematau, ne mano stailas Ne

HraughR, siaip moterys nebutinai turi buti grazios, kad suvystytu daugeli vyru… Bet, pamacius tavo skoni, pasidaro aisku, kodel tu taip manai… Nekaltas

Šitokios kaip fotkėj irgi kelia sexualinį susidomėjimą, tik gilesnį, su noru vestis prie altoriaus, o ne tik paprastą norą papist i palikt, be jokių altorių, kaip sijonuotos bobiškos vištelės Laimingas

nu nzn as nemoteriskos Moteris tikrai prie altoriaus vest neuzsinoreciau, bo alu pagert ir pazvejot as ir su Vyras galiu Lukucis beabejo Moteris grozis vien isore neapsiriboja, bet kai Moteris apsimeta Vyras tai nieko zavingo tame nematau

O aš noriu kad mana boba būtų i mana draugas Apkabinimas

jetau kletau…kur dar idesi sita foto? Nekaltasgal i ekstremalu kokia skilty ar aktoriu… jau muzikos yra… Veee atrodo tragiskai…ir nera ka cia komentuoti Baisus

Tragiškai atrodai tu Blogai

tu bent mane pamtytum gyvenime …tada sakytum. gyvenimo nesusivokelis Cha cha

Užtenk jau fotkės. Armenoidiškas snukis+vištiška apranga. Totalus nemeškiux Blogai

Tai vaziuok i kaima koki mazesni - ten pilna tokiu ‘baby jega’ su treningais, piktais zvilgsniais ir lakancios, kaip ‘vyyyrai’ Girtas