Labai atsiprašome

Labai atsiprašome

ale gi kaip tai igrist pradeda jau siaubingai brr
tikiuosi che kazkas is tikruju yra daroma, ale tai matyt wiswien ne wartotoju naudai, kaip su smsais

stabdžiai…

tai gražu… maniau sau pabanguosiu šeštadienį darbe… prastumsiu laiką… ir še tau … Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas

tai cia ash po bangos serva landau ir kapstausi- vis nauju ikalciu ieshkau. ziuriu kas kiek niku turi, po kuo narute sedi. Razruchos ieshkau ir ddt nikus skaiciuoju. tikrinu ar murrr ne katinams priklauso. DAINes profili filtruoju. makavelli tashkus skaiciuoju. radau visus galus. oi prisivire koses bangoje dauguma. kada ja srebs, kai duomenis paskelbsiu? jus sausainiuku atsisakykit, tai eis viskas vejais bangoje.

p.s. dabar tai tiksliai nuzudys mane, kai paskelbsiu visus duomenis.GeraiBlogai

Dabar gerai dirba banga . Turbut sekliukas morka miega . Cha chaLiežuvis Po serveri nebeladzioja ir irodymu nebeieshko . Turbut viska surado . Byla kvotai perdave . Nezadinkit morkiuko - lai miega ! Cha cha

Saldziu jam sapnu , Mirkt o mums gero bangavimo Gerai

bangavimas nekoks. Nustebęs nepatinka man tie nesklandumai… bet kolkas viskas gerai.Aš nekaltas tikiuosi ir toliau viskas taip bus… Apakęs

Galima biski ir pakentet,uztat paskui bus viskas ok’is! Šypsena

Puse valandos praejo kol iejau, kad atsiprasyma perskaityciau sestadieni. O komentaro taip ir neisejo ideti… Šypsena

visaj nieko

na va sitos berodz 178 euru geriaunei ankstesnes buvau rades Cha cha