laaabai ikyri merga

supranti,jis geras mano draugas ir man jo gaila… jis vis manes klausia ka jam daryt,o as nebezinau net ka patart! nesu as trecias zmogus tarp ju,paprasciausiai tikrai jis man rupi ir noriu,kad jis butu laimingas,nes kai atsimenu koks jis fainas ir visad linksmas budavo pries tai,ir koks dabar… ech… tikrai man jo gaila… Nekaltas

Še tau boba, jei su kitais davėsi, tai ko to neakcentavai pirmose žinukėse. O gal geriausias variantas pagyvent kartu vėl, gal susitaikytų, ar pati nusiplautų. Nemanau, kad ši situacija tokia paprasta ir aiški. Bloga Moteris ir nuostabus Vyras Angelas.Turės gerą pamoką, kad tokių pasirinkt nereikia Šypsena. Man tai jo nei kiek negaila.

susitaikyt jiem siulai? tiksliau jam vaidint,kad viskas gerai? baik tu,juk tai apsurdas… kam gadint sau nervus ir dar kitam… Nekaltaso kad jis ja susirado,tai juk negalima taip kaltint,nes is pradziu ji normalesne buvo… Nežinau

Siūlau susitaikyt. O gal padoriai gyvens jiedu, o neišeis, tai išsiskirs ramia sąžine, juk šansas bus išnaudotas. Na įsivaizduok tokią sit. Tegul tas berniukas pasikaprizina, pažiūrėsim kaip ji pakentės. Šypsena

na nemanau,kad jis sugebes ilgai vaidint,kad viskas gerai… Nekaltas nes kai su juo kalbu,ir kaip jis apie ja kalba… matos,kad nebenori daugiau jos gyvenime matyt Nežinau

Nepavydetina padetis :confused:

Gal reiktų tai mergaitei paieškot kokio kawalieriaus Flirtas

nieko nera paprastesnio kaip melas - jei nepavyksta issisukti vienaip gal pades kitaip: vienam draugeliui panasiai buvo - bet prigavo mergina taip - tipo leisdavo visur eiti (i klubus ir etc.), o karta su kitu draugeliu sutare, o tas klube kartu pabuvo - na ir mate kad mergyte su kazkuo pasoko (pats faktas visai nebaisus), bet paskui po dienos buvo iskelta scena ir pasakyta, kad su “ragais” gynama nebus Nekaltas visas tas s… sulindo sunkiai bet rezultatas vistik buvo - draugyste nutraukiama del merginos “kaltes”. Nors tipo su pykciais- bet geriau ir noreti nereikia Juokiasi

durnas cia isvis reikalas

geriausias variantas - pradeti elgtis kaip paskutinis liurbis Cha cha pati pamatys koks veplius yra ir paliks Liežuvis arba ne… Nekaltas

prieko cia dbr temos autore? Pavargęs Pavargęs Pavargęs

tai as irgi nesupratau prie ko cia as… Nekaltas

sakyt zudykis ir apsiramins

Ta Moteris ryskiai tik gasdina,o jei ne - tai jai biski su proteliu nekas Cha chaSiaip tegul meta ir kuo greiciau,nes kuo ilgiau tes tuo sunkiau atsikratyti bus.Po to ji dar ka nors sugalvos ir pam param. Cia mano nuomone Nekaltas

Jei tikrai taip panele nepatiktu - tai ir paliktu be sazines grauzaties… o jei dar stabdo - reiskia, kad kazkiek rupi. Padarius isvadas iseitu, kad pats yra truputi durneliukas, kad zinodamas, jog ji pana palikt ruosiasi sedejo ir lauke geresniu laiku… savigarbos jis neturi ar ka? O dabar jau saukstai po pietu… Nekaltas

reikia sutikti su sita nuomone, vyrai taip nesielgia Ne

o gal jis irgi galvojo,kad viskas taip ir baigsis,ir nx cia dar pyktis ir t.t. gal jis nujaute,kad jei jis ja paliks,tai tada ji nuo jo neatstos… Nežinaukaip bebutu,ryt jis isvaziuoja gyvent kitur… ziuresim kaip ta,ar ieskos ar ne Nekaltas

Ji teroriste. Buvau su ja susidures. Vaikinui reikia daugiau valios ir jokia moteris neuzlips. Vaikinui reikia pasikalbeti su ja ir isiaiskint ka reiskia “nepaliks”. Cia kai nepalieka tai vaikinas negali myletis su kita ar kaip. Vaikinas renkasi su kuo bendraut su kuo ne.

niu nznau nznau…keistai kazkaip… Nekaltas o sakoma tie kas istikruju nusizudo beveik niekada nekalba pries tai apie tokia galimybe…cia tik dar vienas bandymas ji islaikyti prie saves…,bet kokia gali buti santykiai…jei bendraujama per prievarta? Pavargęsvargsas Vyras ant kazkokios keistuoles uztaijke Sudužusi širdis

joa,vargselis jis… na,bet jau savaite isvaziaves ir gyvena kitur, kiek zinau ji nezino kur jis ir dar gyva lyg ir Šypsenatikiuos,kad jam pavyko nuo jos pagaliau pabegt… Šypsena