laaabai ikyri merga

jai tikriausiai taip neatrodo Mirkt

tegu pasako kad jo reputacijai kenkia bendravimas su ja Nekaltas nemanau kad po tokiu zodziu ji dar lystu Nekaltas

oi,zinok ji per daug durna,kad suprastu Nekaltas jis jai sake,kad jos nekencia ir t.t.,o ji vistiek lenda… Nežinau

lai palieka, koks skirtums, o jei prasideda santazas tai ka, kankintis geriau ir paciam ir ja? jei pastovios isterikos grasinimai santazavimai seka tai nafig to reikia? gyvenima gadintis?

O kodėl jis negali tiesiog pasikalbėt, gal galima susitaikyti ir wsio. Juk, ką žmogus taip mąstys - nebemyliu ir wsio, tai ir žmoną paliks. Gal mergina po to nusivils, gal tas niekšas atėmė nekaltybę, tai dabar reikia ją suprast. Nesakau, kad jau būti reikia amžinai, bet įsijauskime ir į įskaudintos mergaitės kailį.

Pažiūrėčiau, kaip jūs nekowotumėte dėl savo jausmų Blogai, niekas jam neliepė tokios pasirinkti. Taip, kad neskubėkime smerkt.

Pažiūrėčiau, kaip jūs nekowotumėte dėl savo jausmų Blogai, niekas jam neliepė tokios pasirinkti. Taip, kad neskubėkime smerkt.

bet tai jei jau taip myli,tai kam visiem kalbet “ai,per vasara dar pasitampysiu su juo,o daugiau viskas bus baigta” taciau kai jis pirmas pasiule skirtis,tai cia jau pasaulio pabaiga… ir isvis,ji taip issidirbinedavo ir t.t.,netikiu,kad ji jy kadanors isvis mylejo…

Jei ji jo nemylėjo, tai ko dabar išsidirbinėja. Man regis, tas tavo draugelis irgi truputį loxas. Jei esi vyras, tai elkis vyriškai - spręsk klausimą griežtai. O gal galima susitaikyt ???, gal tegul apsiženyja, vaikučių atsiras, bus čiki Šypsena. P.S. Kažkaip keista, jei mergaitė dėl manęs kovotų, iš paskutiniųjų stengčiausi jai padėt. Tik iš tos kovos vienos nuoskaudos, o kovojama dėl kazkokio keistuolio Drovus.

Jei ji jo nemylėjo, tai ko dabar išsidirbinėja. Man regis, tas tavo draugelis irgi truputį loxas. Jei esi vyras, tai elkis vyriškai - spręsk klausimą griežtai. O gal galima susitaikyt ???, gal tegul apsiženyja, vaikučių atsiras, bus čiki Šypsena. P.S. Kažkaip keista, jei mergaitė dėl manęs kovotų, iš paskutiniųjų stengčiausi jai padėt. Tik iš tos kovos vienos nuoskaudos, o kovojama dėl kazkokio keistuolio Drovus.

Jei ji jo nemylėjo, tai ko dabar išsidirbinėja. Man regis, tas tavo draugelis irgi truputį loxas. Jei esi vyras, tai elkis vyriškai - spręsk klausimą griežtai. O gal galima susitaikyt ???, gal tegul apsiženyja, vaikučių atsiras, bus čiki Šypsena. P.S. Kažkaip keista, jei mergaitė dėl manęs kovotų, iš paskutiniųjų stengčiausi jai padėt. Tik iš tos kovos vienos nuoskaudos, o kovojama dėl kazkokio keistuolio Drovus.

pagal mane,tai cia yra principo dalykas. supranti,visada viskas budavo pagal ja,o dabar… va,jai kazkas priestarauja,kazkas netaip kaip ji suplanavus ir t.t. as nesuprantu kaip galima ant tiek zemintis ir net vaziuoti pas ji,kai jis pas savo mama!

Taj mergaj tegu pasako…tejsybe…gheriau greena tejsybe negu karti melagyste…(ghal jaj rejk balta bilieta?)

_nejau nemanai,kad jis jai nesake tiesos? jis jai viska i akis sako,kad jam jau bloga nuo jos,o ka ji… vistiek savo! Nekaltas

_

Gerai - dėl principo, mergina gal palepinta, kvaila gal, bet ir tokios turi teisę į meilę Myliu, mergina susikūrė berno idealą, surado, bet ne viskas pavyko, gal pati dėl ko suklydo, bet visą tai ji laiko kova dėl jausmų. Pats buwau kitoj situac. Buwau atstumtas, bet prasikankinau pusę metų, bet po to puoliau kovot, nelaimėjau, tiesiog paaiškėjo, kad nebuwo dėl ko, tačiau man negaila, kad griebiaus už šiaudo. Todėl bandau ją suprast.

pofig… as skirciaus… tegu zudos… as nekaltas, kad kazkokia ziertva nesugeba susidoroti su savo psichinem problemom… maniske ir gi kliededavo, kad laukiasi, numirs ir t.t. tai as jai sakau… nepisk tu man cia prota, ■■■■■■… viskas baigta… !! Piktas viskas susitvarke, niekas nemire… Angelas

na nzn,as jei myleciau zmogu,o jis manes ne,tai nedaryciau taip,kad jam butu blogai,kaip tik manau noreciau,kad jam butu kuo geriau,kad ir kaip skaudetu man… sakau,as net netikiu,kad ji isvis jy kadanors mylejo… jei butu mylejus,su kitais nebootu davusis… Nekaltas

jis jai irgi ne karta sake,viskas baigta ir t.t.,bet ka daryt,kad ji nesupranta? ji vistiek nuo jo neatstoja! Nežinau

belekas… Pavargęssiaip manau,kad cia ne tavo problema,tai kam tu gilinies Apakęs? jie draugavo dviese,tai lai ir skirias dviese,nebent tu buvau 3,tai ir dabar dalyvauji tam kvailam procese… Blogai

negi taip Baisu jei jau pasiryzta vaziuot gyvent kitur… panai tai vertetu pas psichologa apsilankyt.