Kzn su kokiu mocu geriausia vaziuot ant rato?

6dieni po krepsinio chebrai parodysiu DVD su alt bajeriais. Siaip gal ir galima imesti i ftp Nekaltas

nu jei sumestumete i kuri ftp - tai pradziugintumete ne viena litvina Gerai

Per vakara paemiau ir su kzkokiu Intervideo DVD Creator padariau ziopla blyna Šypsena O siaip zinai duosi litvinui paziuret tai bus- as noreciau kruciau pavaryciau… bet kas taip gali ir t.t.

2 Penthauz: tai visalaika tokiu nedakrushiu buvo ir bus, bet kad jie taip ir sneka, daugelis ju, mintyse pavydi tokiems sugebejimamz

jep …sunkiausia pripažinti kad kažko nemoki Šypsenabet dar blogiau jeigu nemoki …o bla bla kad as kručiau padaryčiau… Mirktnevisiem skirta …

To Penthauz, Manau sulauktum tik pagyrimu, vienas kitas aisku atsiras tvirtinantis kad gali geriau, bet cia gi LT.

Pats matai, kad didziausi skeptikai tie kurie nieko nemoka ir niekas niekur ju nemate. Cia galima tokiu isvardint nemazai… Šypsena

O gal tadu galima diska uzsakyt, nes savaitgali nebusiu LT ir i kase neiseis atvaziuot, aisku uz Alus ?

Ok. Sakau per vakara sumeciau ir vsio. Zioplas blynas- nera ka ziuret

Nemoku vaziuot ant rato ŠypsenaTik mokydamasis vazineti, syki taip pavaziavau. Teko po to Jawa iskelti is medzio Šypsena Per tvora ilekiau i vieno zmogeno soda ir priekinis ratas istrigo vysnioje Cha cha Cha cha Cha cha Nuo to laiko - ni ni… Mirkt

Niekada nevėl dar pabandyti dar kartą Mirkt Laimingas

Siaip sunku isisamoninti ta dalyka, kad griuti siaip sau tu negali, nebent padarai klaida.

Šiaip, Penthaus, tau tikriausiai įdomu būtų pažiūrėt kaip Augis (klička berods Kukurūzas) varo Cha chaJis atsimenu Kačiargoj prieš pora metų ant vieneto Šarą sustūmė, ir šią vasarą man teko matyt, kaip nuo Elektrėnų iki Vievio ant vieneto pavarė, atstumas apie 10km Apakęs

Visai neidomu. Tai ilgai vaziuot lengviausias dalykas. Pastatai gerai ir eini kiek nori. Pasidaro gaila sirses ir numeti. Neidomu. Praeiti metai. Va suktis ant rato tai pikta Gerai I tai tai noreciau paziureti. Ir uz pinigus.

tau gaila širšės Baisu Nekaltas Juokiasi Cha cha Apakęs Cha cha Cha cha Cha cha

Gaila. Myliu as motociklus. Tik as juos naudoju taip kaip man reikia. Siaip sakiu tepala keiciu 2k per sezona, tepala 4k, DOT5 10k galiniu stabdziu ir 4k priekiniu. Girtas negazuoju salto motociklo rodydamas draugams. Visada pasildau bent iki 50C. Kad isore atrodo nemanekeniskai nereiskia, kad visas pasibaiges. ŠypsenaPaziurek mano pernykstis R1- kawnw Zona apsiverte, RGSXR irgi kelis kart dribo- reiskia sukasi.

kai išmoksi, visi pažiūrėsim Apakęs Cha chaO kai kurių navarotų ir iš jo pasimokyt, manau, būtų pravartu

Kokiu navarotu? Idomu

Su RR’u čiuvas slaidina į posūkius, vaizdas geras kai į kokį žiedą skersas įeina, dabar nauja RR pasiėmė, turėtų ant vasaros dar geriau pavaryt Laimingas

Mano klaida tada buvo motociklo neismanumas, kai vienas cilindras tai dirbdavo, tai ne… Pagazavus pagaudavo antras. Todel karta kai pagazavau, tai motociklas atsistojo, draugas policininkas nuo galines sedynes nuleke Šypsena , o as pats ant vieno rato pas jo kaimyna i soda ilekiau Cha cha Cha cha Cha chaEch, smagu prisiminti… Cha cha Cha cha Cha cha