Kzn su kokiu mocu geriausia vaziuot ant rato?

Gerai kyla visi krosiniai, o triukams geriausi yra lengvi ir gerai valdomi trialo motai, Gas Gas ir pan. Maciau is arti trialo parodomaji vaziavima, labai ispudingas, pvz. pastato ant priekinio rato, taip pavaziuoja kokiu 20 m, tada sustoja, nukelia/uzkelia kojas, apsisuka (visa tai - ant priekinio!), tada permeta ant uzpakalinio ir tesia pasirodyma…

man tai atrodo geriausiai triukus atlikti su - PC pentium IV sata ar kokis ten daba ant bangos Laimingas ? su šiuo modeliu galima nete ir ant priekinio ir galinio,su vairu be vairo ,išdarineti kregždutes lakštutes ir pan.šešioliktu bėgiu per savanorius nuo vilniaus iki kauno numinti ir pan. Cha chap.s. jei rimtai - kiek supratau penthauz klause apie “širšių” tipo modelius … o jus čia jam jau prisiūlėt - dneprų , ižu,krosiniu , enduro ,čioperiu ,super moto ir dar visokiu kamasutrų …

Man ir keistai cia nuskambejo, nes Kawa 636 2003 m. treciu kyla

kaip tik toki ikirtau. zjb daigtas. jau keliu ant vieno ir ant dvieju Cha cha Geraiisvada: nieks nivalyt

KAWA 636 '03m. geriausia siam reikalui tarp 600klases naujesniu , dar praeitais metais rudeni turejau toki zaiba: 3 begiu su pilnu baku kuro lengvai pasikeli,o jau 4 begiu reik paprasyt stipriau ir mini . Is rimtu litriniu man patogiausias R1 '02-03m.(dar gikseris nieko '03m.)o honda RR '02-03m.tai silpniausias kal del ratelio,bet turi kitu privalumu

kila kiekvienas dviraaatis, jei teisinga proporcija esa tarp moto svorio ir variklio AG - asmeniskai man nepatiko statyti gpz1000 - galinga bet sunki blyn.

kitas klausimas- ar daug “zuikiu” prigaudai, kol ismoksti vaziuot ant 1? ( pvz. as vasara zuikiu nepagavau, bet varikli sup.isau), gal “zuikiai” yr neisvengiama besimokant vaziuot, kaip buterbrodas krenta ant sviesto?

O kam griuvinet? Nebent patinka. Juk vaziavimas ant rato- smegenu darbas. O ir varikli nzn kaip gali sudrozt- ant rato vaziuojant nebutina sukt iki raudono. Laikai 3000-7000 aps/min ir mini. Griuti gali tik tada, kai padarai klaida- is niekur nieko negriusi.

kazkur skaiciau kad pastoviai vazinejant ant rato, variklis yra ne tuo kampu pasvires todel nesutepami reikiami agregatai ir judancios dalys, kaip kad vaziuojant horizontaliai ir todel greiciau uzkala arba uzsikemsha kazkas…

ta prasme, kai mokaisi pasitaiko klaidu, ar seip patyrimo stoka ( vejas, duodes ir pan.) tai tiketina kad gali ir zuiki pagaut. gerai kai klaida pasireiskia vien po staigaus pakelimo, staigus nuleidimas, kad net zandikaulis subarska…

kas del motoro saugumo tai laikai tepalo lygio langelyje max.,ant tepalo netaupai -pili gera ir keiti kas 3000 km . GO !!!

kiek as suprantu, tai tepalo paemejas yr daugiau gale, nei priekije, o kad tepalo buvo maziau nei norma- tai klaida kainavo dxja $$$…, TAigi vaikai, mokykites is svetimu klaidu

Na nzn kaip rr paemimas, bet su GSXR1000 vazinejau ir visai stacia pastates. Atrodo nieko. IR taip ne 5sek., o minutemis.

na jeigu minutemis ant vieneto varo, cia raso chebra -tai jei varai kaip minimum 160km/h tai minutemis (kaip min 2min.) turi but virs 5km atstumas !!! geras -kazkaip kai gazuodavau nemaciau ir negirdejau kad kas daugiau nuvarydavo ant vieneto uz mane apart Sariko ??? Juokiasi

zilkapone tu dievas Cha cha ir visi po tavo kojom peace

Na tai ka zn tai zilkapone nuvaziuok ant rato kelis km ant 60km/h. Ant 200km/h visi in LT varo. Cha chaSiaip turiu video 3,5km ant rato- daugiau tingejau varyt. Neidomu. Su motoroleriu galiu 10 min ant rato vaziuot Cha cha

Penthauz, mesk ta video i motomanu serveri, butu idomu paziureti