Kviecia i SKATA

Kviecia i SKATA

Dabar reikia apeit ivairiausius daktarus ir pasiimt daug daug visokiu dokumentu, o paskui juos nunest i SKATA (kazkokia savanoriu karine tarnyba ar panasiai). Gali buti kad ji reiks lankyti kas antra savaite ir taip per vasara. Bet vasara linksmybiu metas ir ten visai nenoriu eiti Žliumbia. Vienintelis geras dalykas yra tas kad metus palankius SKATA paskui kai sukaks 18 metu neims i armija Gerai
Ar cia man vienam tokia kankyne ar yra ir kitu nuskriaustuju Žliumbia

Nieks tau neliepia nieko lankyti. Visi sulauke 16 - os metu turi sutvarkyti dokumentus, pereiti gydytojus ir pan. Jeigu stosi kur nors studijuoti neims, jeigu kol studijuosi pasidarysi bent 2 vaikus irgi neims Mirkt Taip kad, nepergyvenk per anksti…

P.s: blogiausi atveju paims 19 metu (anksciausiai)

Nesuprantu cia kazko.As irgi perejau daktarus,nuvariau i ta karini komisarijata,gavau karini bilieta.Na ir viskas.I kariuomene neisiu vis tiek.

pazistu bachuriuka, kuris jau 2,5 metu sauliu organizacijai priklauso ir yra labai patenkintas. sake, kad pratybos labai uzveda. gal ir tau nebus jau taip blogai, kaip kad tu tikiesNekaltas o siaip tai linkiu tau istvermesCha cha

ajk tevynes ginti Cha cha

true…Mano klasiokas irgi lanko shauliu sajunga, tai yra patenkintas, bet jis ir ruosiasi stoti i karo akademija, taip kad shauliu sajungos lankymas jam tikrai nepakenks…Svarbiausia, kad zmogui patiktu, ir netrukdytu siekti savo tikslo Mirkt

siaip tai ir mano pazistamas galvoja apie karo akademijaTaip

Nu va, ant duses lengviau pasidare Cha cha. Jei tik dokumentus reikspaduot ir viskas tai cool, nes per tuos daktarus nereiks i mokykla eit kuri laika Gerai, bet jei reiks SKATA lankyt tai bus Blogai

Tai blyn tipo vienintelis ish klases gavai ka taip pergyveni? visi kiti nelegalai ar kaip suprast?

ko chia bijot i ta armija ait atitarnaut kazkokiu 356 dienu neskaitant laisvadieniu ir shiaip autostagu… taigi chia vaiku zaidimas, krc kariuomine is musu vyru padaro dar geriasnius vyrus ir pvz as tai uz KARIUOMINES tarnyba… Šypsena

Tai kaiptik fainai busi stipruolis ir mokesi apsiginti… Cha cha O siaip tai tikrai jei istosi kurnors mokytis nieks taves neims i armija… Laimingas

eikit i ta jus kariuomine… O i karo akademija tai su mielu noru… Jei kitur geriau nerasiu tai ir pati ten eisiu, OtCha cha

I SKATA eina tie,kurie sieja ateity su karine tarnyba ir pan.Šypsena bet siaip tai neprivaloma, kazka klausei ir nedaklausei

Teisingai! Šypsena

nu siaip tai nera didele problema ishvengti tos armijos dok 50lt daktarams ir ishvengsi

toj 18 bus o dar jokio kvietimo negavau. O jei ir gausiu tai nieko nepasirasysiu ir tada jie niekaip manes neistems i jokia kariuomene. Svarbiausia buti gudriam Cha cha

su 50lt gali tik menta uz greicio virsiima papirkti,bet ne sveikatos komisija.

Tai liecia visus devintokus Apakęs.
ŽliumbiaSiandien buvau pas daktarus ir man nuleido krauja su 2mm adata ŽliumbiaŽliumbia. Biski skaudejo bat blogiausia kad dabar ranka patino ir skauda Liūdnas. Ryt dar reiks eit plaucius sviestis (gerai kad ne Kietas, nes viskas matytusi nuotraukoje Cha cha) dar reiks pas dantista. Nu karocia del to SKATO tik papildomi vargai Piktas

Pirmiausia, patikslinkim savokas:
SKAT- savanoriska krasto apsaugos tarnyba, taigi, priversti joje tarnauti niekas negaliNe
Antra, nesi cia joks isskirtinis vargsas, taigi liaukis cia saves gailetis, o gerau pasidomek istatymaisMirkt Naujausiais duomenimis, i privalomaja karine tarnyba imama 10% visu pasauktu, tad, praslyst niekur nesitampant visgi imanomaMirkt
Beja, nepamirskim atsisakymo tarnauti del moraliniu isitikinimu…