Kuro suvartojimas po 09.01. Matavimu rezultatai.

ar turi kokiu nors irodymu, kad paklaida tikrai nedidesne? ar cia tik tavo Nuojauta ar noras tiketi, kad ji nedidesne? vien zho, per anksti su isvadom. ivertink visus skirtumus tarp matavimu ir nusebsi

o ar naktys nebuvo saltesnes? sanaudos padideja, butent kai vaziuojama saltu varikliu, o ne jau ikaitusiu rugpjucio ar rugsejo menesi

o as vaziuoju ir vaziuosiu 60 Kietas

Manau, ziema isiurbiamas saltesnis oras, dargi ne visos masinos turi pasildyma nuo ismetimo kolektoriaus. Formaliai: saltesniam orui susildyti iki tos pacios temperaturos reikia daugiau energijos, praktiskai: saltesnio misinio degimas vyksta prasciau (galia isgaunama dujoms pleciantis del temperaturos padidejimo). O gal kalciausias ilgiau neisylantis variklis- tada jis dirba pariebintu misiniu (elektroniniai purskalai). Jei vazineti ilgais atstumais, skirtumas turbut labai sumazetu, bet kai varikliui vos isilus kelione baigta…

Beje, kompas saltam varikliui ziema rodo momentines sanaudas iki 10 litru, o susilus- jau tik 7 (mano rodo skaiciukais). Vasara sio skirtumo nepastebejau.

turiu gera programele ir taip pat vedu islaidas, sanaudas ir pan.

06-08-2003 iki 09-22-2003

106 dienos

29 bakai

9628 mylios (15491.5km)

sumoketa 733.75$

sunaudota 412.12 galonu (1560 litru)

vidutine bendzo kaina 1.78$/gal (max 2.09$/gal min 1.63$/gal)

ekonomija 9.71l/100km (max 11.21l/100km - min 8.36l/100km)

vidutiniskai per diena 90 myliu (max 709mylios/diena - min 25 mylios/diena)

vidutiniskai myliu per baka - 343mylios

Tai bliam Cha cha as jau antra karta pastebiu - rugsejo (labai siltas) ir rugpjucio (lietingas menuo) temperaturos nesiskyre aneikiek. As pvz tik siandie pirma karta striuke ant kostiumo uzsimeciau-pats subjektyviausias, bet ir akivaizdziausias dalykas…

Danai, bet ir kantrus esi Cha cha Kazkaip netraukia per karta nuvairuoti daugiau 250km (155m)- uzpakali paskaustu Cha cha Na, nebent darbas butu toks…

ddt, del tos silumos nepaisyk- ji nekuo skiriasi.
Tiesiog kolkas nepastebejau didesniu sanaudu. Galbut kaltas skirtingas vairavimo stilius, galbut skirtingos salygos gatvese, galbut ir masinos pritaikymas butent 50km/h- bent maniske puikiai jauciasi 4 begiu- juk europiniai konstruktoriai ne kvailiai…

Danas >> O programele daug "sveria"? ir ar pritaikyta metrinei matu sistemai?

istikruju tai buvo 1000 myliu per viena prisedima. tik programa raso maziau, nes kalendorine diena persiverte.
cia visai pries kelias savaites, visa rytine pakrante nuo ~boston iki Floridos nuvaziavau ~18h (~1000 myliu). vienas vairuodamas Cha cha
buvo vienas sustojimas ~1h pavalgyt, na ir aisku kiti pamyst ir bendzo uzsipilti Šypsena
na bet ne kasdien tokias keliones vazineti…

tiesa, pamirshau paminet auto ankstesneje zinuteje - Nissan Maxima 2000 (V6 3litrai)

Va aš irgi sakau, kad kalčiausias ilgai nešylantis ir todėl riebesniu mišiniu ilgiau dirbantis variklis. Šypsena Nes kitaip žmonės Cha cha nekištų į turbininius auto interkoolerių, kad ataušintų paduodamą orą, ir taip sumažintų kuro sąnaudas ir padidintų galią Mirkt (šaltas oras - tankesnis Šypsena )

Sveria mazai ir turi opcija keisti is US i metric sistema. Tik tiek,kad ji yra Nokia telefonam su Symbian operacine (aka Nokia 3650).

bet jei ka turiu ir PC programulka. CarCare vadinasi. turiu su vaistukais, jei ka galeciau persiust per IRC ar pan. 4.25MB, nzn ar i emaila kam tilps. taip pat eina keisti matavimo sistemas. tik grafikai pirmojoje programoje daug smulkesni ir grazesni.

Taip, bet daugiau oro = liesesnis misinys. Tik va elektroninis purskalas moka paduoti dar daugiau benzo. Taciau ir karbiuratoriniai varikliai ziema srebia pastebimai daugiau, tad matyt cia ne vien misinio riebumas kaltas…

nera cia apie ka sneketi.Ir asilui aisku, kad tai TIK PABLOGINA situacija.Vairuotojai yra priversti vaziuoti TRECIA pavara, o ne KETVIRTA kaip pries tai, kas vazineja KETVIRTA pavara tas yra arba pankas arba negaili savo transporto priemones.Del siu veiksniu padideja kamsciai, del siu veiksniu padideja kuro sanaudos ir tuo paciu oro tarsa.
Bandymai buvo atlikti aiskiai vakaruose esancioje valstybeje, kur pragyvenimo lygis zymiai aukstesnis, kur per metus atsiranda NAUJU automobiliu ZYMIAI DAUGIAU ir pritaike ta pacia "technologija" mums - bananu saliai…Nu nezinau.Cia panasei kaip viedukas prie spaudos rumu pastatytas, keltis reikia 20 min anksciau del jo - maziausiai…o dar ir ziema laukia !!! Avigalviai !!! Piktas

Nu fak nejuokinkit jus tik žvirblių su tą savo trečia pavara… mano 1,6karbo pilnai pakanka kad ant 50km/h važiuoti ketvirta. O kaip porše buvusi savininkė apie tai sugebėjo užsimint tai išvys nesuprantu… kiti mano pažįstami su 5-a važinėja kartais ir sveiki gyvi berods (kaip ir jų mašinos).
Jau tiek nagrinėta kad nesusilaikiau vėl išgirdęs šiuos paistalus Mirkt

Aj sorry neįskaičiau iki galo… pasirodo aš pankas Cha cha Nes kur auto gadinimas kai riedi ant 1,8 - 2,0 tūkst. apsukų tai nesuprantu, kitas reikalas jei nori pagreitėti… tada ir meti tą mistinę trečią ar antrą pavarą

Supratau, kodėl iš vakarų atveža uždrožtas masinas, juk tie nežiniukai važinėja ant 50 jau seniai, taip tyčia žudydami mašiniukus Juokiasi
Mano varikliukas sukasi ne mažiau 2000 prie 50, važiuojant 4 pavara. Tai blogai? Juk optimalus ekonomiškas režimas ir yra netoli 1/3 maksimalių to variklio apsisukimų.
Nereikia čia kalbėt nasąmonių Piktas

ddt> kiek km is tavo marsruto sudaro atkarpos kuriose greitis 50km/h???
manau teisinga butu lygint praeito rugsejo sanaudas o ne sio rugpjucio. nes tikreusiai niekam nepaslaptis, kad nuo 09.01 visada padaugeja avtamobiliu mieste.

a pas mane kai buwo ~10L taip ir liko ~10L. maluosi po miesta, kamsciu vengiu… ant 50km/h irgi nevazineju…

P.s. man gal S rezima isijungt kad apsukas mieste virs 2000aps/min sukelt??? bijau kad nesusidroztu tas zoom zoom po kapotu… Cha cha

Ups, as pankas ir mano visi draugai pankai Apakęs
Cia greiciau pankai tie, kas ant 50 ir vazineja Taip Niekas uz 10 km/h juk nebaudzia, o jei nubaude, tada jus pankas Cha cha

Pastoviai maluos po miestą, tai po rugsėjo 1 sanaudos padidėj)o 1 ltr.