Kuris skaneris manot geresnis?

Kuris skaneris manot geresnis?

  1. HP ScanJet flatbed scanner 3500c, USB 2, 1200 optical res, 48 bit, 10s preview CCD
  2. CanoScan Lide20 Scanner (USB 2.0), 600x1200, 48bit, CIS
  3. Microtek ScanMaker 3830 USB, spalvinis gylis 48 bitai, 1200x2400 CCD
  4. CanoScan Lide30 Scanner (USB 2.0), 1200x2400, 48bit, CIS

Ne man labiausiai domina, kurio ish jo skenavimo kokybe geresne? Ir kuris labiau patikimesnis? Nes pas drauga buvo canon, tai po metu parejo nepataisomai, nors skanavo netiek ir daug!

Pirmiausia pasakyk, ką su juo darysi, kiek gali skirti pinigų.
Ar laikraščių, knygų leidybai, ar skenuosi filmus, skaidres, ar šperas darysi, ar fotkes į kompą dėsi, ar kad niekad nesugestų ir pan.
Šiaip jau žodis "geresnis" dar ne viską sako: kokiam tikslui geresnis.

Nadosiu tikrai ne leidybai, onuotraukom, sperom, tekstam, o kaina iki 420

Del tekstu skenavimo, HP tikrai nepamainomas dalykas, nes jis turi savyje automatiska tekstu atpazinimo funkcija, zinoma lietuviskos ne problema. Nezinau kaip kiti, bet tikrai nereiks zaist su Find Readeriu ar kt. Pats turiu toki HP3500c. Mano pasirinkimas manes neapvyle. Labas

Technines charakteristikos man atrodo geriausios 1 ir 4. Derink prie spausdintuvo, ir ka tu nori daryti su tuo skaneriu, kokio lygio darbus?

Visi gali atpazinti tekstus. Yra spec. programeles kurios tai daro.
Koks spausdintuvas?

HP 3820

Turiu Canon N1240 (berods) jo kaina buvo ~400 Lt
Dabar speju vietoj jo naujesni jau modeliai eina.
Skanuoja tikrai gerai, teksta kaip pat gerai atpazhysta mano reikmems uzhtenka jo. Patinka dar del to kad ishorinio maitinimo nereikia, prijungi prie usb ir psio. Ir pats tokis nedidelis vietos daug neuzhima… Kiek HP mates tai jie kazhkokie labai dideli…

Tik ne HP.