Kuris patogesnis REDHAT8.0 ar Mandrake9.0

Kuris patogesnis REDHAT8.0 ar Mandrake9.0

Naudojant ofise?

heh, nematau didelio skirtumo naudojant skirtingas Linux distribucijas, nes OpenOffice, Mozilla ar KDE visur tas pats :-]

Hmmm, dabar madinga tureti linuxa, nesvarbu, kad jis tik in CD… svarbu as turiu linuxa… heh

gerai gerai, iš pradžių in CD, po kiek laiko gal įsidrasins ir į kompą instaliuoti :slight_smile:

Zmogus normaliai paklause,taciau tariamiems guru reikia butinai pasitycioti Blogai.

Deuteris teisus, linux dabar ne kiek reikalingas bet kiek madingas, turi kompa reiskias ir linux privalai tureti kad pries kitus tokius pacius pasirodytum rimtas kompiuterastas, taciau labai retas is ju kuriam rimtai rekia Linux. Windows aceit tik lameriams ir zaliems tiktai.Cha cha Na uzejo visiems bumas ta linux pustis i kompus, na jei visi varo tai ir man reikia pabandyti, kas ten tokio ypatingo. Isiinstaliavau,pasedejau kelias dienas prie Linux ir nusprendziau kad man to nereikia, nedirbu as juk kokioj IFB, nelaikau kokiu svarbiu duomenu apie BinLadena. Windows per akis…reikia tik padoriai pazinti is pradziu o poto skiesti kad Win neprilygsta LinuxuiMirkt

Hmmm, niu jau gerai, jei ta linuxa su jo texto ir lenteliu redaktoriais naudoti tik paprastiems darbams, be jokiu super gudrybiu tai viskas normalu, bet as mieliau dirbu su Offisu (word) man patogiau ir greiciau.