Kurioje valstybeje rinktis studijas?

Kurioje valstybeje rinktis studijas? ??? Tūsas

as irgi danija rinkausi bet labai nenoriai. o kaip poto dziaugiausi kai drauges pasirinke ispanija portugalija keikesi kaip ismanydamos del prastu salygu gyvenimo/mokymosi o as buvau viskuo aprupinta ir labai patenkinta. Sliulau Danija Gerai Taip

norejau paklaust gal zhinai ka nors plachiau apie Studijas Ispanijoj. Kita met vazhiuoju i Valencijos Universiteta. Tai noretuas susizhinot kas ir kaip ten Šypsena

Rinkciausi Olandija arba Danija, paaiskinti lab sunku, bet mano butu tox pasirinkimas, kadangi pati tudijavau Belgijoj puse metu, tad trauka - i tuos krastus Mirkt Liežuvis

papandyk pasikeisti i u.s.a. Gerai

programa Europine… Mirkt

nu tada prasciai amerika Juokiasi

o man atrodo kad paaiskinti labai lengva Juokiasi Kietas Kietas Kietas Kietas Juokiasi

Pats bandau laime i Sweden lekti Šypsena Jei tu kurnors netoli Kopenhagos ten danijoj busi galesim susimeetinti Šypsena Man iki Kopenhagos ~40km Mirkt pusvalandis traukinuku bus ten Cha cha Siaip kai atsirenki kelis variantus - bandyk ieskoti info internete. As ivedziau googlej “Gyvenimas Lunde” ir gavau tiesiogine nuorada i Lundo Lietuviu Namus Cha cha (Lundas - kur as varysiu), taip po truputi ir kaupiu info… ziuriu nebus ten labai jau blogai Mirkt

Atsirado giliu minciu i Olandus lekti, ten manau visai miela butu. Mano drauge, su kuria vaziuociau, uzsimaniusi i Krokuva, na didmiestis grazus, bet man norisi kazkur toleliau…

Is tos stipendijos ka tau reikes apsimoketi? Rasau apie Svedija, cia iseis 4050 kr tau. Nelabai galesi pinigais laisvai pasijausti. O kaip gyvenamoji vieta ar yra suteikiama, ar reikes ieskoti. Studentinis kambarys apie 2000 kr. Labai pasispaudus maistui turetu uztekti 1500 kr. Knygu ar reikes tau pirkti, dar transportas, nenumatytos islaidos. Portugalijoj pigesnis pragyvenimas kiek girdejau.

Poisonyte, svarbu ne tik salis, bet ir pati akademine istaiga, i kuria vaziuoji… Ne visi universitetai tikrai geri ir auksto lygio, o tuom labiau tos “aukstosios mokyklos - seminarijos”… Koks tikslas universiteto (o pagal konteksta tai suprantu, kad tikrai taip), studentei vaziuoti tobulintis i kazkoki Rokiskio technikuma…? NekaltasNeesu as pries Ribes seminarija, Ribe - grazus ir vienas seniausiu Danijos miesteliu, pragyvenimas tenais bus kur kas lengvesnis nei Kopenhagoje, bet niekada neesu girdejusi apie tokia akademine institucija, nors pati irgi Danijos universitete dirbu Ne. Juk vaziuoji ne tik kad vaziuoti ir prastumt laika, o ir kazko ismokt. Mirkt.

as tai rinkciausi kur toliau ir egzotiskiau, zmones kitokie, tradicijos, maistas, klimatas kitoks ir t.t. juk i kokia lenkija ar latvija gali bet kada nulekt…is tavo saraso vaziuociau i portugalija Gerai nuostabi salis!!!

Kietas

kuo Norvegija bloga? Nekaltas

As patarciau Svedijoje. Man Svedija labai grazi salis, o apie Stokholma galeciau ir galeciau pasakoti, nes Stokholmas yra pastatytas ant 14 salu, ir vadinamas Siaures Venecija… Aisku, paskui galesi sugrizti i Svedija dirbti, geriausi atlyginimai Europoje !!!

Nu tai ka, kad Olandijoj silciau, siaip ir Svedijoj dabar silta… Olandijoj tik tulpes ir matysi Juokiasi Juokiasi

svedijoj ziema tokia pat kaip ir lietuvoj nu nebent gyvensi pacioj siaurej, bet kadangi ji paminejo miestus kurie yra beveik pietuose tai tikrai nesusals

pragyvenimas labai brangus.Stipendijos nelabai uzteks nebent nieko nevalgys Mirkt

tikrai uzteks, jei labai neislaidaus, ka galiu pasakyti, kad ten firminese parduotuvese tikri daiktai yra pigesni nei Lietuvoje firminese parduotuvese, ant kuriu tik priklijuotas firmos zenklas…(kalbama apie Svedija)