kuri video plokste mano kompui labiau tiktu?

kuri video plokste mano kompui labiau tiktu?

mano kompas
amd athlon 1333mhz
512 mb sdram
HDD 40 gb 7200 rpm
m/b DFI 75
dabar turiu GeForce 2 mx 400 64 mb
noreciau pirkti nauja videske…turiu 2 variantu: GeForce 3 Ti200 64b
arba Radeon 9000 pro atlantis 64 mb ddr 275/275 dvi vo
aciu

labai panasaus greicio plokstes, kartais radeonas siek tiek greitesnis,kartais gf, bet dziforsas trecias seip pasenes jau, be to jei tikrai sito radeono taimingai 275/275 tai geras 3.6 ns ramas, paturbinsi dar neblogai, ir tv-outas geresnis nei dzigorso…

Praktishkai ant panashios komplektacijos kompo emiau
ATI/Saphire Radeon Atlantis 9000
64MB DDR ViVo
nesigailiu

jei palauktum savaichiuke, tai pasiulychiau Radeon 9500 uzh ~700 lt Šypsena Bet jei dega tada Radeon 9000 (kaip sake Validolis)

taigi ryt perku padekit kas galit daugiau nuomoniu…siaip kompas naudojamas praktiskai zaidimams…

siaip geforsas geforsui nelygu. pvz jei paimsi daytona gf, tai bus tikrai nekas, o jei MSI arba Leadtek(as siuliciau MSI) visai kitas daiktas, siaip esu mates vodoo4 ASUS, tai galiu pasakyt kad daytonos gf4 mx gali pasirodyti daug silpnesne, nors voodoo jau atgyvena. O apie radeon nieko negaliu pasakyt nes beveik nesu mates

siaip fooxui pritariu, priklauso nuo gamintojo… kox gamintojas? siaip winfast ir neblogi…
na bet radeon 9500 galetum ir luktelt

Sparkle GF4 Ti4200 ,jei zaidimams,jei ne tada bus gerai ir ATI

he

Vistiek 8500Le(250/250) geriau eina nei 9000. Pora procenteliu bet geriau, ir pigiau kainuojaŠypsena

Imk g3 Ti200, o jei bapkiu yra, tai g4 Ti4200. Su ATI pastoviai driveriu problemos ant naujausiu geimu. Pastoviai reik laukt patch’u ir pan… Nu o siaip spresk pats…