Kuri rinktumetes? [Papildyta 89 žinutėje]

pirmaji Šypsena

Lapkričio 25-oji liaudyje nuo seno laikoma Senbernių diena. Buvo tikima, kad šią dieną nevedę vyrai turi pasninkauti (nevalgyti mėsos ar iš viso nieko nevalgyti), o po tokios “bado” dienos vidurnaktį pasižiūrėti į veidrodį ir pamatys tą savo vienintelę. Į Lietuvą atėjus krikščionybei, ši diena sutapatinta su šv. Kotrynos varduvėmis. Šv. Kotryna laikoma senbernių globėja. Jei nori gauti gerą žmoną, reikia jai melstis. Pasveikinkite su šia švente vienišus vyrus, artėjančius 30 metų link. Gal verta juos pašiepti ir paskubinti susirasti porą, o gal pavydėti jiems iki šiol išlaikytos laisvės? Spręsti Jums.

O barankos visai skanios… Cha cha Juokiasi Mirkt

Taip Taip Taip

tokiu nera…

jei reiketu rinktis is situ dvieju, tikriausiai geriau jau pirmas variantas… nes skupus diedai sux Blogaibet is esmes tai geriau jau nepulti i krastutinumus ir paciai uzdirbti, kad visiskai priklausoma nuo Vyras nebuti Kietas

o kuris plikas? Flirtas

protinga, kuris zino kaip reikia elgtis su pinigais, kad ir vilkas sotus butu ir avys sveikos… kas diena dovanojamos dovanos ne tik islepina, bet ir praranda savo zavesi…

pirmas variantas mielesnis Cha cha kazkaip juokingai bet mielai skamba ta situacija su baronkom Geraigeriau jau toks vaikinas, nei skaiciuojantis kiekviena centa Nekaltas Pavargęsapskritai tai man asmeniskai del mylimo ir artimo zmogaus negaila butu ir paskutinius marskinius atiduot, o jei tas Vyras skaiciuoja viska taip skrupulingai kaip cia tik pigiau prasisukus, tai aciu, bet matyt gaili zmogus isleisti pinigus del savo merginos, o jei taip yra vadinasi kazkas jau negerai Pavargęs

zinai, Egle, skaitant tavo tema, man is karto Mindaugelis is Baro akyse ir mintyse susmezavo… “…kuris dovanotu pasauli” Nekaltas et.

Girtas jau galvojau tokiu vyru nera Pavargęs

nei vieno Pavargęs

likciau senmerge Cha cha

tai aisq kad pirma Taip bet seip man nepatinka kai per daug islaidauja Šypsena

nei vieno nesirinkciau.manasis yra prie islaidziu bet pinigu jam nepritruxta iki algos

na jau geriau išlaidų Drovus~bet tikrai neskūpų /nėr baisiau už tokį Cha cha~/ nors koks skirtums,

niu kaip kam. man tai ner baisiau, kaip ant kruopu gyventi, kai net maisto nera is ko nusipirkt

aisku,kad pirma… Liežuvis

nei ta nei ta rinkciausi tik turtinga ir negailinti pinigu tada nereiktu nei barangu grauzti Cha cha

Šikšnosparnismmm…nežinau,nei to nei ano Cha cha. Šikšnosparnis

Pirmaji pasirinkciau, o taupumo zmogu galima ismokinti Taip