Kuri rinktumetes? [Papildyta 89 žinutėje]

jei jau nebutu visaj kito varianto rinkciausi pirma Drovusbo su skupiu neiskesciau Ne

taupumas – dorybe, skupumas – yda.

dar dadek turtinga bet impotenta, ir skupa, bet daug sugebanti lovoje Juokiasiot tada ir isaiskes jusu keslai

Taip Taip

asq pirma

joa… Juokiasi

Islaidu, nes skrudzu nemegstu, man jie kazkokie slykstus, savanaudziai…ypac tie, kurie draugauja su kitais del naudos.

Na tu tai turbut kiekvienoj temoj ta savo “ishrinktaji” pamini Juokiasi

tarp šitų dviejų reikalingas trečias… viduriukas Šypsenakraštutinumai… amm… gal avantiūros su išlaiduoliu, paskui abiem būtų savotiškai miela už paskutiniuosius centus gerti iš to pačio puodelio…karštą, tokiaaa skanią arbatą Šypsena Girtas Taip

ziurint, kaip tas skupus, jei neturi is ko taupyt, tai tada geriau toks, negu, kad nemoka su pinigais elgtis Nekaltasnors manau nei tas nei tas netiktu Nekaltas

skupus vaikinai Blogai Veee zinoma visada griebciau 1 Taip o veliau kai jam truktu litu as jam ju duociau Liežuvis

taip zinoma Taip Cha cha

Nei vieno,nes abudu gluši Blogai

1, nekenciu skupylu Baisu

apie darba jau kita kalba, yra zmones kurie man dirba ir yra zmoniu kuriems as dirbu Kietas Cha cha

jei galvociau apie rimtus santykius tai ieskociau trecio, nei tas , nei tas ner gerai…o jei siaip trumpalaikiui romanui tai islaidu Flirtaspinigai nera esme , bet su Vyras kuris net Kava ar Alus pastatyt ir Gėlė padovanot gaili net 1 pasimatymo nenoreciau Flirtas

Nei vieno nei kito. Reikia ir saiką turėti.

Issiplesciau sirdi is krutines ir padeciau po kojom tai kuri parasys man sms su rimtais ketinimais telef.865841207

Issiplesciau sirdi is krutines ir padeciau po kojom tai kuri parasys man sms su rimtais ketinimais telef.865841207

Issiplesciau sirdi is krutines ir padeciau po kojom tai kuri parasys man sms su rimtais ketinimais telef.865841207